Sveikata

Vasarinės suknelės – 2019 metų tendencija

Gėlių fragmentai ir kaitinančios spalvos grįžta į vasaros ir pavasario madą 2019-iais. Ši žinia, apskriejusi visą mados pasaulį, tikrai nėra sensacinga, veikiau netgi nuobodoka. Gėlės ir ryškios spalvos – toks vasarinių suknelių stilius vyrauja tikriausiai jau nebe dešimtmečius, o šimtmečius. Visgi, jokiais būdais tai ne kritika. Dizaineriai randa vis naujesnių būdų kaip šiuos du kanonus apjungti dar neregėtame formate. Galėtų vasarinių, pavasarinių suknelių išraiškos 2005-iais ir 2018-iais tam tikrais atvejais gali skirtis kaip diena ir naktis. Šių dviejų motyvų tokia ilga, beperstojo atsinaujinanti egzistencija gali reikšti tik vieną – genialumą.

Su kuo derinti gėlėtas vasarines sukneles?

Dažna moteris, atėjus šiltesnėms dienoms, susiduria su problema – prie ko derinti gėlėtą suknelę? Šio pobūdžio suknelės būna itin ryškios, unikalios, tad iš pažiūros ir jų kombinavimas su kitais stiliaus akcentais gali pasirodyti sudėtingas. Visgi, taip tikrai nėra. Vieni dizaineriai šias vasarines sukneles siūlo derinti su kitais gėlėto šrifto drabužiais: kuprinėmis, sandalais, auskarais. Kitaip tariant, sužydėti visomis spalvomis! Žinoma, nenorint per daug rizikuoti, gėlėtą suknelę taip pat galima derinti ir su kitokio šrifto drabužiais. Kaip bebūtų keista, geriausiai tam tinka juostelės arba taškeliai. Toks stiliaus sprendimas galbūt ir reikalauja išskirtinės drąsos, bet patikėkite, atrodo išties įspūdingai. Pamėginkite ir įsitikinkite pačios!

Besirinkdamos suknelę, apgalvokite kokį įvaizdį norite įgauti. Ilgos, gėlėtos suknelės suderinimas su aukštakulniais bateliais ir paprastais auskarais gali Jus paversti tikra princese. Jeigu esate nerūpestingo, kasdieninio stiliaus mėgėja, tuomet gėlėtą suknelę derinkite su sportiniais bateliais arba aulinukais. Niekada neprašausite, jeigu prie laisvos gėlėtos suknelės pasirinksite odinį diržą. Toks diržas – idealus akcentas laisvai gėlėtai suknelei, paverčiantis Jūsų figūrą dar rafinuotesne. Nepamirškite – aprangą būtinai rinkitės atsižvelgdamos į savo kūno tipą.

Gėlių raštai dažnai asocijuojasi su moteriškumu ir romantika. Reikėtų vengti ilgos gėlėtos suknelės ir kontrastingo švarko su ilgomis rankovėmis derinio. Tokia kombinacija dažnu atveju atrodo prastai. Vietoje to siūlome pamėginti kai ką aštresnio – skaitmeninių, geometrinių 3D gėlių rašto sukneles. Šios suknelės – aukšta klasė. Jos puikiai tinka kiekvienai progai ir dera beveik visur ir visada.

Vasarinės suknelės: kur įsigyti?

Šiais laikais beveik kiekvienoje fizinėje ar elektroninėje parduotuvėje rasite platų gėlėtų suknelių asortimentą. Jeigu norite vasarinę gėlėtą suknelę įsigyti pigiau, siūlome dairytis akcijų bei išpardavimų. Internete rasite daugybę gražių, stilingų gėlėtų suknelių. Išsirinkite vieną jų ir pirkite kuo greičiau, nes šiltos dienos jau visai čia pat!

Parengta pagal diavolesa.lt

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats