Laisvalaikis

Vibratoriai – populiarus žaislas imtymiam gyvenimui praturtinti

Tyrimai rodo, kad vibratoriai ir toliau išlieka pačiu populiariausiu sekso žaislu tiek poros meilės žaidimuose tiek solo „vakarėlyje“. Tinkamą vibratorių nesunku išsirinkti iš tradicinių, analinių, mini vibratorių, vibratorių zuikučių, dvigubų, kelių atšakų ir poroms skirtų vibratorių asortimento.

Tradiciniai vibratoriai

Klasikinių formų bei išvaizdos vibratoriai, kurių paskirtis yra vaginalinė stimuliacija, yra vadinami tradiciniais vibratoriais. Šio tipo vibratoriai dažnai būna realistiškos išvaizdos ir skirtingų vibracijų lygių. Vibratoriai internetu parduodami jau seniai. Tai greitas ir diskretiškas būdas įsigyti sau tinkamą žaidimų „partnerį“.

Analiniai vibratoriai

Analiniai vibratoriai dažnai yra vadinami analinių malonumų virtuozais. Šio tipo vibratoriai yra lankstūs ir elastingi. Jie sukurti taip, kad be vargo galėtų įsiskverbti į analinę angą ir efektyviai stimuliuoti reikiamus taškus. Analiniai vibratoriai tinka visų lyčių suaugusiems asmenims. Pamažu vyrai taip pat tampa laisvesni analinio sekso klausimu, todėl prostatos vibratorius jau daug ko nestebina. Pažymėtina, kad toks žaisliukas vyrams gali padėti pasiekti intensyvų ir neužmirštamą prostatos orgazmą.

Mini vibratoriai

Mini vibratoriai puikiai tinka pradedantiesiems. Šie vibratoriai yra itin diskretiški, veikia tyliai ir yra laikomi ekonomišku pasirinkimu. Skirtingi mini vibratorių modeliai gali stimuliuoti skirtingas zonas, t. y., vienu metu gali stimuliuoti vaginą bei klitorį, vaginą bei analinę zoną ir t. t.

Vibratoriai „zuikuičiai“

Vibratoriai „zuikučiai“ – tai vibratoriai, sukurti dvitaškei moters stimuliacijai. Vibratoriai „zuikučiai“ gali būti tiek labai realistiškos, vyro lyties organus imituojančios, tiek labiau futuristinės išvaizdos. Vibratoriai „zuikučiai“ gali būti naudojami tiek su vibracija, tiek ir be jos. Kai kurie „zuikučiai“ yra ypač atsparūs vandeniui, todėl tokiu žaisliuku bus galima saugiai naudotis ir duše. Naujos kartos vibratoriai „zuikučiai“ sėkmingai apjungė oro pulsavimo ir vibracijos technologijas. Toks „zuikutis“ maloniai vibruoja ir tuo pačiu jūsų klitorį stimuliuoja oro pulsacijos būdu.

Kelių atšakų vibratoriai

Kelių atšakų vibratoriai yra sukurti išskirtinai moters malonumui. Šio tipo vibratoriai gali turėti dvi arba tris atšakas. Dvi atšakas turinčiais vibratoriais vienu metu galima stimuliuoti vaginą bei analinę angą, o štai tris atšakas turintys vibratoriai be vaginos ir analinės angos kartu stimuliuoja dar ir klitorį. Visos kelių atšakų vibratoriaus atšakos yra skirtingų dydžių, ilgių ir formų. Toks dizaino sprendimas leidžia moteriai tiesiog mėgautis šio žaisliuko teikiamais malonumais. Ergonomiškos formos kelių atšakų vibratoriai yra lengvai valdomi ir turi keletą vibracijos režimų.

Poroms skirti vibratoriai

Poroms skirti vibratoriai pasižymi išskirtiniu dizainu. Šis sekso žaislas yra sukurtas taip, kad jo skleidžiamomis vibracijomis vienu metu galėtų mėgautis abu partneriai. Poroms skirto vibratoriaus viena dalis yra priglaudžiama prie klitorio, o kita – įstumiama į makštį. Pastaroji dalis malonius pojūčius suteikia ne tik moteriai, bet ir jos partneriui. Pažymėtina, kad poroms skirti vibratoriai veikia tyliai, turi skirtingus vibracijos režimus ir skirtingas vibracijos greičio programas, todėl nesunku rasti tą režimą, kuris tinkamiausias jūsų porai.

Poroms skirti vibratoriai yra lengvai valdomi, t. y., tam dažnai užtenka vieno mygtuko paspaudimo. Kai kurie porų vibratoriai yra valdomi ir nemokama mobiliąja programėle, kuri pajungiama, panaudojant „Bluetooth“. Pažymėtina, kad jūsų miegamojo paslaptys, naudojant programėle valdomą poroms skirtą vibratorių, yra saugios, nes programėlė atitinka visas asmens duomenų apsaugą reglamentuojančias direktyvas.