Sveikata

Visuomenė priėmė „Eurovaistinės“ siūlomą saugų pasisveikinimą

Visą karantino laikotarpį aktyviai dirbęs vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ balandį ėmėsi iniciatyvos „Vardan visų sveikatos“, kuria be patarimų apie gerą savijautą ir imuniteto stiprinimą, skiepijo ir naują sveikinimosi būdą – dešinę ranką priglaudžiat prie širdies.

Daugybė rankų priglaustų prie širdies – toks vaizdo įrašas jau plinta socialiniuose tinkluose. „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad šis vaizdo įrašas tikras pozityvių emocijų, pasididžiavimo ir motyvacijos pliūpsnis.

„Gera matyti, kiek daug žmonių teigiamai priėmė mūsų kvietimą sveikintis nauju būdu – priglaudžiant ranką prie širdies. Gavome daugiau nei 1400 nuotraukų, o man asmeniškai svarbu, kad didelė nuotraukų dalis – vaistinių darbuotojai, kurie karantino metu visiems gyventojams buvo pirmoji medicininė pagalba. Tai įrodymas, kad krizinėmis akimirkomis gebame mobilizuotis ir imtis šviečiamosios veiklos, o taip pat esame aktyvūs ir pozityviems pokyčiams“, – sako ji.

Nuotraukas elektroniniu paštu vardan@eurovaistine.lt siuntė šeimos, bendruomenės, Lietuvos olimpinės komandos nariai, televizijos ir radijo laidų vedėjai, mokytojai, slaugytojai, gydytojai ir dėstytojai. Ypač aktyvūs buvo vaistininkai, kurie pasakoja ir vaistinėje vis dažniau su klientais besisveikinantys priglausdami ranką prie širdies.

Surinktos nuotraukos bei vaizdo įrašai bus naudojami bendram kūriniui apie karantiną sukurti.

Vaizdo įrašą rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=BkEROqqdcpM.

Apie iniciatyvą

Saugumas vaistinėse, galimybė pasirūpinti darbuotojais ir klientais yra pagrindinio šalies vaistinių tinklo misija.

 „Kitų sveikata priklauso nuo mūsų visų, todėl ugdydamiesi gerus įpročius saugome visą Lietuvą. Būtent taip ir gimė mūsų iniciatyva „Vardan visų sveikatos“, nes tai, ką darome, yra ne tik dėl kiekvieno iš mūsų individualiai, tačiau dėl visų mūsų. Ši pandemija parodė, kokie susiję vienas su kitu esame, todėl norime visuomenei pateikti sprendimą, kuris, mūsų nuomone, leis ne tik jaustis gerai, bet ir skleis dėkingumo jausmą“, – sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė I. Damulienė.

Šia iniciatyva siekiama paskatinti rūpintis savo bei aplinkinių sveikata ir po karantino, nes stipresnė imuninė sistema bus dar reikalingesnė, žmonės grįš į darbus, imsis per karantiną sustabdytų projektų tam skirdami dar daugiau nei įprastai energijos ir jėgų.

Pranešimą paskelbė: Laura Bielskė, Eurovaistinė, UAB
Visuomenė priėmė „Eurovaistinės“ siūlomą saugų pasisveikinimą