Laisvalaikis

Vyriška nuomonė apie merginų bei moterų patrauklumą

Šiame straipsnyje išdėstysiu savo vyrišką nuomonę apie tai ką mano supratimu dauguma moterų daro blogai arba ko nedaro išvis, kad taptų patrauklesnės.

Grožis

Vyrams patinka gražios merginos, bet kiekvienas vyras tau pasakys – grožis tai ne viskas. Taip, dažniausiai bendravimas prasideda nuo daugiau ar mažiau gašlaus žvilgsnio, bet joks vyras ilgiau netęsia santykių su mergina kuri daugiau neturi ko pasiūlyti išskyrus savo kūną. Bet tai nekeičia fakto, kad save reikia puoselėti išvaizdą bei gerbti save.

Eilynę dieną eidamas per miestą pastebiu daugybę merginų ir moterų, kurios kiek pakeitusios savo aprangą, pagerinusios asmeninės higienos ir valgymo įpročius  taptų kone kiekvieno vieno vyro svajone. Deja, dažniausiu atveju yra nueinama į kraštutinumus – grožio kultas arba apsileidimas („kad jeigu jau koks “balius” tai tada pasipuošiu“). Moteriai yra natūralu atrodyti dailiai, patraukliai ir natūraliai. Tam pasiekti nereikia dėtis ant veido tonos „špaukliaus“ ir dėvėti 12 cm “batus žudikus”, kurie iš tikrujų žudo tik tavo nugarą.

Pažymiu, save prižiūrėti yra būtina abiem lytims, ne tik moterims. Bet viską reikia daryti apmąsčius to pasėkmes: plastinės operacijos, magiškos dietos tai yra “lengvasis kelias”, kuris iš tikrųju nuveda nežinia kur. Tikras grožis slypi teisinguose įpročiuose – higiena, sportas, mityba. Tai pat svarbus yra apsirengimo stilius, bet tai toli gražu nereikalauja kosminio lygio žinių ar sugebėjimų. Trumpas patarimas – būk originali, nieko nekopijuok ir nepasiduok masėms. Vyrams visada juokinga pamatyti merginą su identiška rankine, šalikėliu ar striuke kaip kelios prieš ją, o nutinka tai dažniau negu gali įsivaizduoti. Semkis įkvėpimo iš tau patinkančių asmenybių,  sukurk savo unikalų stilių.

Keli žodžiai apie makiažą

Visų pirma pažymėsiu – tinkamai padarytas makiažas daro stebuklus, bet tuo pačiu blogas makiažas padarys iš tavęs kažkokią keistą būtybę netikru veidu. Taigi, mano nuomonė yra paprasta – kuo mažiau tuo geriau. Ypatingai negatyviai akį rėžia labai paryškinti ar nupiešti antakiai – prašau jūsų nustokite tai daryti, tai atrodo labai kvaila ir netikra. Jeigu tavo antakiai neryškūs, Youtube ar stiliaus bloguose yra visa tona gerų gidų bei patarimų – pasimokyk padaryti tai tinkamai!

Antras dalykas kuris labai atmuša norą susipažinti – yra per didelis kiekis pudros. Iš tolo tai atrodo visai neblogai, bet jau stovint per metra dažnai galima pamatyti, kad merginos veidą dengia storiausias šios priemonės sluoksnis – kaip minėjau, kuo mažiau tuo geriau.

Trečias dalykas, kuris ne tiek atstumia, kiek papraščiausiai erzina, o kartais net gąsdina – labai ilgi nagai. Tvarkingi nagai – būtina. Ilgi su blizgučiais – nesąmonė.

Kūno kalba

Daugumos merginų bei moterų pamirštas bendravimo aspektas. Per kūno kalbą mes perteikiame žymiai daugiau negu pačiais žodžiais. Net jeigu mergina yra nuostabaus grožio, bet jos kūno kalba bus vyriška, jai bus labai sunku rasti gyvenimo partnerį. Bet būkime realistai – dauguma merginų su kuriomis bendrauju, susitinku, ar tiesiog matau Vilniuje ir kitur, turi ne kiek vyriška kūno kalbą, bet papraščiausiai visiškai uždarą. Labiausiai tai yra matoma iš eisenos, daugumos merginų eisena yra be jokios energijos, gyvybės. Tai labai neįdomu ir nepatrauklu. Neteigiu, kad visos merginos ir moterys turėtų savo klubus supti į šonus nes taip reikia – jokiu būdu! Bet prisimink, kaip eini kai esi laiminga, patenkinta nuveiktais darbais ar dienos įvykiais – tada tavo eisena yra visai kitokia, gyvesnė, tuo pačiu pasikeičia ir visa tavo kūno kalba.

Bet “fokusas” tame, kad mūsų smegenys labai suriša jaučiamas emocijas su kūno padėtimi. Todėl pradėdama judėti šiek tiek energingiau, nekryžiuodama rankų, nesikūprindama tu automatiškai savo smegynyse aktyvuoji pozityvias būsenas, pasijunti geriau ir tampti patrauklesnė. Ką jau kalbėti, apie slaptų judesiukų ir pasisukimų arsenalą kurį daug merginų nesąmoningai naudoja bendraujant su aplinkiniais, o ypač su jom patinkančiais vyrais.

Kūno kalba tai labai plati sritis, todėl daugiau nesiplėsiu, bet labai rekomenduočiau tuo daugiau pasidomėti, man pačiam prieš keletą metu tai labai padėjo pradėti jaustis geriau, ir tai nėra nei vyriškas nei moteriškas bruožas, o tiesiog žmogiškas.

Jeigu straipsnis buvo įdomus ar naudingas kviečiu užsukti į mano puslapį – coachingas.lt

Jame rasti daugiau įdomių straipsnių ir patarimų, kaip jaustis geriau kasdieniame gyvenime.