Laisvalaikis

„WIZZ AIR“ Maltoje planuoja kurti naują oro linijų bendrovę

Vilnius, gegužės 17 d. Sparčiausiai auganti ir tvariausia Europos oro linijų bendrovė* „Wizz Air“  praneša, planuojanti įkurti naują oro linijų bendrovę Maltoje. Šiandien „Wizz Air“, Europos aviacijos saugumo agentūra (EASA) ir Maltos civilinės aviacijos direkcija (CAD) pasirašė dokumentą, kuriuo oro linijų bendrovė išreiškė ketinimą prašyti, kad Maltoje veikiančiam jos padaliniui būtų suteiktas EASA Oro operatoriaus sertifikatas (AOC) ir CAD licencija oro susisiekimui vykdyti (OL). EASA ir CAD patvirtinus dokumentus, „Wizz Air Malta“ su Maltoje registruotais orlaiviais gali pradėti skraidyti jau šių metų spalį.

Józsefas Váradi, „Wizz Air“ generalinis direktorius, džiaugiasi bendrovės plėtros planais Maltoje. „Nuolat ieškome galimybių sustiprinti savo poziciją Europoje ir už žemyno ribų. Sėkmingai įsteigę „Wizz Air Malta“ padalinį, planuojame toliau plėsti savo veiklą Europoje. Esame laimingi, kad turime progą glaudžiai bendradarbiauti su Europos aviacijos saugumo agentūra ir Maltos civilinės aviacijos direkcija“, ─ teigia J. Varadi.

Charlesas Pace’as, Maltos civilinės aviacijos direkcijos generalinis direktorius, teigiamai vertina „Wizz Air“ sprendimą pasirinkti Maltą, kaip vieną iš savo verslo pagrindinių plėtros taškų. „Dėkoju „Wizz Air“ komandai už pasitikėjimą, nekantrauju pradėti darbus kartu su EASA ir „Wizz Air“, kad kuo greičiau suteiktume reikiamą sertifikatą ir licenciją“, ─ mintimis dalinasi Ch. Pace‘as.

* Tyrimų bendrovės „Sustainalytics“ duomenimis, „Wizz Air“ yra išrinkta tvariausia savo sektoriaus įmone Europoje.

Apie „Wizz Air“

„Wizz Air“ – sparčiausiai auganti žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Europoje, valdanti 154 Airbus A320 ir Airbus A321 orlaivių parką. Aviacijos profesionalų komanda teikia aukščiausios kokybės paslaugas ir labai žemas bilietų kainas, todėl „Wizz Air“ 40 mln. keleivių tapo pirmaujančiu pasirinkimu, finansiniais metais F20, kurie baigiasi 2020 m. kovo 31 d. „Wizz Air“ akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, bendrovę įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW – 2020 metų aviakompanija, tai didžiausia garbė, kurią gali gauti oro bendrovė ar asmuo, pripažįstant asmenis ir organizacijas, pasižymėjusias puikiais rezultatais, naujovėmis ir puikiu aptarnavimu.

Daugiau informacijos:

Agnė Jašinskienė / UAB „Adverum“ / +370 63844374

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

Pastabos redaktoriams:

  • Visi „Wizz Air” skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
  • „Wizz Air” yra įdiegusi patobulintą higienos sistemą. Pvz., keleiviai privalo dėvėti veido kaukes, salono įgula turi dėvėti kaukes ir mūvėti pirštines, visas pirkimo operacijas orlaivyje prašoma atlikti naudojantis bekontaktėmis priemonėmis, keleivių prašoma laikytis fizinio atstumo, visas paslaugas rekomenduojama užsisakyti ir pirkimus atlikti internetu, prieš skrydį ir t.t.
  • Visuose „Wizz Air” orlaiviuose sumontuoti HEPA filtrai išfiltruoja 99,97% virusų ir bakterijų iš oro. Be to, visi lėktuvai yra kasdien valomi pagal griežtą grafiką, reguliariai dezinfekuojami rinkoje veiksmingiausiu pripažintu antivirusiniu tirpalu, ir papildomai tokiu pačiu tirpalu dezinfekuojami per naktį.
  • Kad užtikrintų keleivių ir įgulos sveikatą bei saugumą, „Wizz Air“ yra įdiegusi naują higienos reikalavimų sistemą. Spustelėkite čia, kad peržiūrėtumėte naują „Wizz Air“ vaizdo įrašą apie sveikatą ir saugumą.
  • Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Pranešimą paskelbė: Giedrė Dudavičiūtė, UAB ADVERUM