Laisvalaikis

WIZZ AIR SKRAIDINS Į MALDYVUS IR KUVEITĄ

Liepos 21 d., 2022: Wizz Air ir Jungtiniams Arabų Emyratams priklausanti itin žemų kainų oro linijų bendrovė Wizz Air Abu Dhabi keleivius skraidins į Maldyvus ir Kuveitą. Naujosios kryptys leis keleiviams be rūpesčių ir už prieinamą kainą atrasti ir patyrinėti egzotiškąsias salas Indijos vandenyne, taip pat patogiai vykti į Kuveito sostinę. Kelionės bus vykdomos naujausiu „Airbus 321 Neo“ orlaiviu, kuris prie Wizz Air lėktuvų parko prisijungs dar šiemet.

Į Maldyvų sostinę Malę iš Abu Dabio lėktuvas nuo spalio 4 d. kils keturis kartus per savaitę (antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais), bilietų, kurių kainos prasideda nuo  319 AED (apie 85 EUR) galima įsigyti jau dabar tinklalapyje wizzair.com ir mobiliąja programėle.

Indijos vandenyne esantys Maldyvai – įspūdinga vieta atostogoms, viliojanti balto smėlio paplūdimiais, puikiu klimatu, įspūdingais saulėlydžiais ir spalvingais rifais, kuriuose gausu gyvūnijos ir augalijos.

Į Kuveitą, įsikūrusį Persijos įlankos šiaurės vakarų dalyje, Wizz Air Abu Dhabi skraidys kasdien, bilietų kainos – nuo 99 AED (apie 26,5 EUR). Keliautojai turės galimybę susipažinti su autentiškomis arabų šalies tradicijomis bei unikalia ilgamete šio miesto istorija. Kuveito mieste yra daugybė lankytinų vietų, tarp jų – šeicho Džabero al Ahmado kultūros centras, Didžioji Kuveito mečetė ir šeicho Abdulos al Salemo kultūros centras. Miestas taip pat garsėja Souq Al Mubarakiya – vienu seniausių šalies turgų.

Su Maldyvais ir Kuveitu Wizz Air Abu Dhabi krypčių žemėlapis prasiplės iki 34; šiuo metu iš Abu Dabio Wizz Air jau skraido į Aleksandiją (Egiptas), Almatą (Kazachstanas), Amaną ir Akabą (Jordanija), Atėnus ir Santoriną (Graikija), Baku (Azerbaidžanas), Belgradą (Serbija), Damamą (Saudo Arabija) ir kt.

Kad šiuo neužtikrintu laikotarpiu keleiviai būtų visiškai ramūs, įsigyjant bilietus Wizz Air rekomenduoja pasinaudoti WIZZ Flex paslauga, kuri leidžia be jokio papildomo mokesčio atšaukti skrydį likus vos trims valandoms iki išvykimo ir iš karto atgaut visą bilietui išleistą sumą aviakompanijos kreditais.

Kryptis

Skrydžiai vykdomi

Skrenda nuo

Bilietai nuo*

Abu Dabis – Malė

Antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais

Spalio 4., 2022

319 AED

Abu Dabis – Kuveitas

Kasdien

Spalio 30 d., 2022

99 AED

Apie Wizz Air Abu Dhabi

Wizz Air Abu Dhabi priklauso vieną didžiausių įmonių portfelių daugybėje Abu Dabio verslo sektorių turinčiai bendrovei ADQ ir Wizz Air Holdings Plc – sparčiausiai Europoje augančiai avialinijų bendrovei, kurios orlaivių parka sudaro 149 Airbus A320 ir Airbus A321 lėktuvai. Įmonės aviacijos profesionalų komanda užtikrina aukščiausios kokybės paslaugas ir itin žemas bilietų kainas. Dėl šių priežasčių F22 finansiniais metais, kurie baigėsi 2022 m. kovo 31 d., Wizz Air rinkosi 27,1 mln. keleivių. Bendrovės akcijos kotiruojamos Londono vertybinių popierių biržoje su WIZZ ženklu. Airlineratings.com, vienintelė pasaulyje saugos ir produktų reitingų agentūra, įmonę neseniai įtraukė į saugiausių oro linijų dešimtuką, o ATW kompaniją paskelbė  2020-ųjų „Metų  aviakompanija“ – tai aukščiausias įvertinimas, kurį gali gauti oro bendrovė ar asmuo už puikius rezultatus, inovacijas ir aukščiausio lygio aptarnavimą.

Daugiau informacijos:

Agnė Jašinskienė / UAB „Adverum“ / +370 63844374

Follow us on Instagram: @wizzair

Follow us on Facebook: @wizzair

Follow us on Twitter: @wizzair

Pastabos redaktoriams:

  • Visi Wizz Air skrydžiai vykdomi Airbus A320 orlaiviais, turinčiais 180 vietų, A321 orlaiviais, kurie turi 230 vietų, Airbus A320neo orlaiviais su 186 vietomis ir Airbus A321neo lėktuvais, kuriuose įrengtos 239 vietos.
  • Naudoti skirtų orlaivių, įgulos nuotraukų ir logotipų, rasite čia: http://wizzair.com/en-GB/press

Pranešimą paskelbė: Rosita Vasiliauskytė, UAB ADVERUM