Idėjos namams,  Pasidaryk

11 realiai įgyvendinamų būdų įvesti tvarką namuose

Viskas išsimėtę, neranda savo vietos, o tu nerandi tau reikiamų daiktų? Taip, diagnozė – tau reikia įvesti tvarką namuose. Internautai jau pasidalino 11 paprastų, lengvai ir dažniausiai nebrangiai kainuojančiais būdais kaip susitvarkyti namus ir įvesti juose tvarką.

Daugybė prieskonių maišelių stalčiuje atrodo tragiškai? Investuok į mažus metalinius indelius permatomu dangteliu, padaryk iš jų magnetukus (ant nugarinės dalies priklijuok magnetuką) ir kabink ant šaldytuvo šono. Atrodys gražiai, visuomet matysi kiek ir ko turi, o stalčius bus laisvas kitiems gėriams.

prieskoniu

Žurnalų ar lankstinukų kabyklę pritvirtinus spintelės viduje turėsi gerą vietą laikyti nuolat trugdančius puodų dangčius.

dangčiai

Įsigyk specialias lentynėles, kurios kabinasi po lentynomis. Taip galėsi optimaliai išnaudoti vertikalią erdvę.

po lentynėlėmis

Įtaisyk magnetuką vonios spintelėje, taip tavo higienos reikmenys nepasimes, o ir sutaupysi vertikalios erdvės.

pincetui

Panaudok stiklinį butelį apyrankėms ir plaukų gumutėms laikyti. Ir gražu, ir viskas matoma vienoje vietoje. Daugiau idėjų kaip laikyti papuošalus, rasi ČIA.

buteliai-apyrankėms

Įrenk lentyną virš durų rečiau naudojamiems daiktams susidėti.

lentyna-viršdurų

Specialus batams susidėti skirtas tinklelis yra labai tinkamas buitinei chemijai laikyti. Tiesiog reikia jį pritvirtinti vidinėje stintelės durų pusėje.

priemonėms

Skalbyklę pakelk ant lentynos ar staliuko, o po apačia įrenk lentynėje skalbinių rūšiavimui ar skalbimo priemonių laikymui.

skalbykle

Į garažą nugula įvairiausi mažiau reikalingi daiktai. Tam, kad jų tilptų kuo daugiau galima talpyklas įrengti ant lubų.

garaze

Pufai su daiktadėžėm – patys praktiškiausi!

pufas

Įsitaisyk štai tokią tvirtą lentyną prie lango, kur galėsi įsikurti poilsio vietą skaitymui, o lentynoje galėsi susidėti nemažai daiktų. Dviguba nauda!

prie-lango

Patiko? Mėgsti tvarką? Tuomet tau patiks iš šis straipsnis: „Idėjos ką galima nuveikti su senais daiktais„.

 

Sausos MALKOS