Sveikata

Dantų protezavimas: kuo daugiau žinosite – tuo ramiau miegosite!

Nors implantavimo galimybės kur kas patrauklesnės, kadangi jos leidžia atkurti natūraliau atrodančius dantis, tačiau dėl mažesnės kainos žmonės iki šiol renkasi protezavimo alternatyvą. Lietuvoje dantų protezavimas jau gana seniai žinoma paslauga, pabandykime straipsnyje supažindinti

Klaidingai galvojama, kad dantų protezavimas populiarus tik vyresnių asmenų tarpe. Žinoma, dantų protezavimo kompensavimas pensininkams paskatina vyresnio amžiaus asmenis pasinaudoti galimybe, tačiau ir jaunuoliai, kurie nori drąsiai šypsotis – irgi renkasi protezus. Ypač tokiu atveju, kai reikalingi keli dantys, o ne visas tiltelis. Dažnai pasitaikanti paslauga – priekinių dantų protezavimas. Juk priekinių dantų netekimas labai dažnai sukelia didelį diskomfortą.

Taigi, kuo daugiau žinosite apie procedūrą ir ko iš jos tikėtis – tuo bus paprasčiau nebijoti pasinaudoti jos paslaugomis.

  1. Dantų protezavimas yra kur kas pigesnis pasirinkimas nei kad implantavimas. Juolab, dantų protezavimas pensininkams nieko nekainuoja.
  2. Protezavimas atliekamas labai greitai ir nesukelia jokio nemalonaus diskomforto. Žinoma, reikalingi keli apsilankymai pas specialistą, tačiau jie tikrai paprasti ir neskausmingi.
  3. Protezavimas puikiai tinka visiems, kurie neturi dantų. Jeigu implantavimo paslaugos tam tokiems žmonėms negali būti suteikiamos – tai su protezavimu tokių bėgų nekyla.
  4. Dantų protezai primena natūralius dantis, tad nežinantys, kad esate su protezais – to ir nesužinos.
  5. Kokybiški dantų protezai puikiai atlieka tas pačias funkcijas, kaip ir natūralūs dantys. Jie atrodo puikiai, kramtymas yra lengvas, nešvepluosite.
  6. Galima protezuoti tiek visus dantis, tiek kelis. Priklausomai nuo kiekvieno paciento burnos būklės – profesionalai patars koks variantas labiausiai tinka.
  7. Šiuo metu galimas net ir protezavimas ant implantų. Tokios paslaugos prireikia retai, tačiau ji galima.
  8. Nors daugelis pacientų nori kuo baltesnės šypsenos, visgi, specialistai siūlo rinktis protezus, kurie atrodo kuo natūraliau. Tokiu atveju niekas nežinos, kad esate su netikrais dantimis.
  9. Rekomenduojama įsigyti specialias priemones, kurios leidžia dantims kur kas tvirčiau prilipti prie dantų smegenėlių.

Jeigu baiminatės arba turite labai daug klausimų – geriausia yra kreiptis į profesionalus, kurie yra pasiruošę atsakyti į visus iškilusius klausimus ir padėti Jums apsispręsti.