Sveikata

4 geros priežastys rinktis natūralią ir ekologišką kosmetiką

Natūrali ir organiška kosmetika turi įtakos dabartinei kosmetikos įvairovei. Daugelis skeptiškai tebežiūri į užrašą ,,ekologiška’’, todėl išsiaiškinkime, kodėl svarbu vartoti natūralias kosmetikos priemones.

Pirmiausia, svarbu pabrėžti, kas yra natūrali ir ekologiška kosmetika: tai yra visi aukštos kokybės natūralūs produktai, perėję griežtą kontrolę, ir turintys įgaliotų institucijų sertifikatus. Produktai turi būti pagaminti iš natūralių, dažniausiai, ekologinių ūkių. Be to, ,,ekologiškumas’’ svarbus ne tik produkto sudėtyje, bet ir tvarioje, gamtai nežalingoje pakuotėje.

Pažvelkime į šias geras priežastis pereiti prie natūralios ir organiškos kosmetikos savo kūnui:

  • viena pagrindinių priežasčių, kosmetikos visiškas natūralumas, arba sintetinių konservantų ir žalingų medžiagų nebuvimas. Kosmetika negali būti pagaminta naftos produktų pagrindu, o sudėtyje nėra tokių žalingų medžiagų, kaip ftalai (angl. Phtalates, gali būti žymimi DBP, DEP, DMP, DEHP, BBP), oksibenzonai (angl. Oxybenzone, Europos Sąjungoje leidžiama iki 10% koncentracija), parabenai (methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben). Šios medžiagos garantuoja ilgą produkto gyvavimą, tačiau kenkia jūsų odai.
  • dar viena svari priežastis – tai yra aplinkai draugiška kosmetika. Jų pakuotės biologiškai suyra, neteršdamos aplinkos. Inovatyvus pakuotės formatas taip pat padeda kovoti su tarša: pakuotėms pagaminti naudojamos suyrančios, kompostuojamos medžiagos. Dėl šios priežasties, ekologiška kosmetika rūpinasi ne tik jūsų kūnu, bet ir aplinka.
  • ne mažiau svarbu ir tai, kad natūrali kosmetika gaminama neatliekant bandymų su gyvūnais. Tai teigiama praktika, prie kurios pereina vis daugiau valstybių. Patariame visada skaityti jūsų perkamo produkto etiketę – rinkitės saugų ir tvarų produktą.
  • galiausiai – rinkitės natūralią kosmetiką savo sveikatai ir gerovei. Augalai visais laikais buvo naudojami kūno priežiūrai, laikui bėgant, jų nauda buvo patvirtinta. Ekologiškoje kosmetikoje galima rasti daug daugiau aktyvių komponentų, mineralų ir vitaminų, lyginant su tradicine kosmetika, nes sudėtyje esančios augalinės medžiagos nėra sintetinamos ar chemiškai modifikuojamos.

Bioderma ir NAOS filosofija

NAOS atlieka svarbų vaidmenį 3 odos priežiūros priemonių gamintojų ženkluose: ,,Bioderma”, ,,Institut Esthederm”, ,,Etat Pur”. Bioderma kosmetika siekia padaryti dermatologiją prieinamą kiekvienam, išlaikant dėmesingumą jautriai odai. NAOS savo filosofija pasirinko ekobiologiją. Ši filosofija vertina odą kaip ekosistemą, kuri sąveikauja su aplinka ir laikui bėgant keičiasi. NAOS filosofijos pagrindu pagaminta kosmetika padeda odai prisitaikyti prie aplinkos ir pasinaudoti savo ištekliais, siekiant atkurti balansą ir natūralias funkcijas. Bioderma kuria odą tausajančias kasdienes priemones, pagamintas iš ekologiškų medžiagų, esančių perdirbamose pakuotėse.