Idėjos namams

5 originalios interjero puošmenos 2017-iesiems

Interjero dizainas – kūrybinga sritis. Kuriant interjerą norisi, kad namai būtų jaukūs, stilingi, o interjeras pernelyg neatsiliktų nuo naujausių tendencijų. Taigi kokios naujausios mados vyrauja dekoruojant namus 2017-aisiais?

  1. Medinės raidės ir užrašai

Šiemet labai madingos medinės raidės. Jas galima tiek pastatyti ant komodos, sekcijoje ar ant palangės, tiek ir pakabinti ant sienos. Šis interjero dekoro variantas tiks svetainei, miegamajam ir vaikų kambariui, o patys išradingiausi medines raides gali bandyti pritaikyti virtuvėje ir vonioje. Iš medinių raidžių pagal individualų užsakymą galėsite suformuoti inicialus, žodžius ar net trumpas frazes.

  1. Pagalvėlės

Namus puikiai atnaujinti gali dailiai ant sofos išdėliotos pagalvėlės ar net naujas lovos užtiesalas. Interneto platybės tiesiog raibsta nuo pagalvėlių gausos – jos siuvinėtos, megztos, dekoruotos įvairiomis medžiaginėmis aplikacijomis, gėlėmis, rankų darbo piešiniais ar net užrašais. Tad belekia išsirinkti labiausiai patikusius variantus ir užsisakyti. Jei turite gabumų ir siuvimo mašiną, dailias pagalvėles galite pasisiūti ir pačios.

  1. Sienų lipdukai

Puiki interjero dekoravimo priemonė – tai sienų lipdukai. Jų galite rasti vienspalvių, spalvotų – tinkamų vaikų kambariui, netgi su 3D elementais. Lipdukai sienoms yra kur kas pigesni už paveikslus. Kai lipdukas po metų ar kelerių pabos, jį lengvai nuklijuosite, o ant sienos neliks jokių žymių – galėsite klijuoti naują lipduką ar rinktis kitą interjero elementą.

  1. Medžiaginių LED lempučių girliandos ir šviestuvai

Interjeras vis dažniau pagyvinamas LED lempučių girliandomis iš medvilninių burbulų ir analogiškais šviestuvais. Dar šie interjero dekoro elementai žinomi ir kaip siūlų girliandos ar siūlų šviestuvai. Stilingi iš siūlų nuvyti burbuliukai gali būti kabinami ar tiesiog išdėliojami ant lentynos arba palangės. Girliandos padės sukurti romantišką prancūziško stiliaus interjerą. Beje, tiek lemputes, tiek šviestuvus naudojant siūlus ir popieriaus klijus galima pasidaryti patiems, tačiau tam prireiks laiko ir įgūdžių.

  1. Berėmiai veidrodžiai ir laikrodžiai

Interjerui puošti tinka netradiciniai dekoratyviniai veidrodžiai ar laikrodžiai be rėmų, kai, pavyzdžiui, ant sienos pakabinami skaičiai ir rodyklės. Galima įsigyti iš akrilo pagamintų veidrodžių, kurie išpjaustomi begale būdų ir ne tik atlieka savo tiesioginę funkciją, bet ir tampa idealia namų interjero puošmena.