Laisvalaikis

5 populiariausi automobiliai moterims 2019 metais


Šiais laikais galime išskirti tam tikrus automobilių modelius, kurie moterų yra itin mėgstami. Priešingai, negu vyrai, jos dažniausiai renkasi mašiną pagal jos išvaizdą ir neretai prieš perkant naują automobilį jo pasirinkimui skiria nemažai dėmesio, todėl ir gamintojai stengiasi sukurti geriausius variantus būtent moterims, tad mes pateiksime 5 populiariausius iš tokių modelių.

AUDI A3

Šis modelis 2014 metais buvo pripažintas geriausiu automobiliu. Šis automobilis turi platų variklių pasirinkimą bei patogią valdymo sistemą, kuri itin patinka daugumai moterų, be to, šis modelis yra ekonomiškas, tad leis sutaupyti perkant kurą. Taip pat ši mašina pasižymi patogia informacine bei pramogų sistema, tai padaro vairavimą dar patogesniu ir malonesniu.

HYUNDAI GRAND I10

Šis automobilis turi daugybę papildomų funkcijų, kurios puikiai tiks moterims. Be to, jis pasižymi ypatingai nedidele kaina ir yra taupus, tad galima sutaupyti ne tik jį perkant, bet ir naudojant. O dėl nedidelio automobilio dydžio, nekils problemų su juo parkuojantis. Taip pat šis modelis turi puikią garso izoliaciją, tad kelionė juo bus dar smagesnė, o saugumą užtikrins daugybė oro pagalvių. Perkant automobilį reikia žinoti, kur galima nusipirkti kokybiškų auto detalių. Didelis asortimentas čia automobiliudalys24.lt

MINI COOPER CLUBMAN

Mini Cooper nedidelis bei pasižymi patrauklia išvaizda, būtent todėl dauguma moterų nori tokio automobilio. Būtent dėl mažo automobilio dydžio nebus sunku su juo parkuotis. Taip pat svarbu paminėti, kad už santykinai nedidelę kaina gaunate išskirtinį automobilio interjerą. Plačiau apie “Mini” automobilių istoriją rasite šioje nuorodoje: https://en.wikipedia.org/wiki/Mini

ALFA ROMEO GIULIA

Ši automobilių markė gerai žinoma dėl gaminamų tiek sportinių, tiek prabangių mašinų. Be išskirtinių techninių savybių šis automobilis pasižymi išskirtine išore bei vidaus dizainu, būtent todėl patinka daugumai moterų. Be to, jis pasirodė puikiai saugumo bandymuose, todėl galima nebijoti dėl savo saugumo kelyje. O galinga aštuonių pavarų sistema užtikrina malonų važiavimą.

HONDA CIVIC

Šį modelį gamintojai tobulina kiekvienais metais, todėl jis pasižymi išskirtiniu dizainu. Be to, automobilis yra ekonomiškas ir kartu patogaus dydžio šeimai, todėl jis gali tapti puikiu pasirinkimu moterims, turinčioms vaikų. Taip pat šis modelis pasižymi daugybe papildomų funkcijų: kokybiška garso sistema, Bluetooth ir USB jungtimis.