Laisvalaikis

„airBaltic“ atnaujino žiemos sezono tvarkaraštį

Vilnius. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ paskelbė artėjančio žiemos sezono, kuris prasidės 2022 m. spalio 31 d., skrydžių tvarkaraštį. Avialinijų kompanija planuoja sujungti Vilnių su penkiomis kryptimis ir pasiūlyti beveik 50 krypčių iš Rygos.

„Rengdami artėjančio sezono tvarkaraštį visada atidžiai įvertiname keleivių poreikius ir analizuojame situaciją rinkoje. Atsižvelgdami į rezultatus, priėmėme nelengvą sprendimą atšaukti ir sumažinti skrydžių dažnumą keliais komerciniu požiūriu neperspektyviais maršrutais. „airBaltic“ ir toliau lieka tvirtai susieta su Vilniumi, vienu iš savo pagrindiniu miestu, bei plėtos susisiekimą su juo ir iš jo ateinančiais sezonais“, – teigia „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Atrėjantį žiemos sezoną, oro linijų bendrovė siūlys tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą, Paryžių, Miuncheną, Taliną bei patogų susisiekimą per Rygą. Sustabdomi reguliarūs skrydžiai į Berlyną, Dubliną, Kijevą ir Oslą. Vienas iš „airBaltic“ orlaivių „Airbus A220-300“ žiemą bus dislokuotas Vilniuje.

Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus naujomis kryptimis galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ sujungia Baltijos regioną su daugiau nei 70 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS. Per pastaruosius 26 metus „airBaltic“ tapo tvirta, pelninga ir tarptautiniu mastu pripažinta oro linijų bendrove. „airBaltic“ yra geriausiai žinomas tarptautinis Latvijos prekės ženklas, sukuriantis daugiau nei 2,5 proc. Latvijos BVP. „airBaltic“ naudojasi 36 Airbus A220-300 orlaiviais. „airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. „Skytrax“ Latvijos oro linijų bendrovei „airBaltic“ suteikė penkių žvaigždučių COVID-19 saugos įvertinimą. Agentūros Airlineratings.com duomenimis „airBaltic“ yra viena iš TOP dvidešimties oro linijų bendrovių, kurios laikosi COVID-19 saugumo reikalavimų. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu“. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą. airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 97,96 proc. akcijų, o likusiems akcininkams priklauso 2,04 proc. akcijų.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR
„airBaltic“ atnaujino žiemos sezono tvarkaraštį