Laisvalaikis

„airBaltic“ populiariausios kryptys sausį – Tenerifė, Paryžius ir Berlynas

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad sausio mėnesį populiariausios kryptys iš Vilniaus buvo Tenerifė, Paryžius ir Berlynas. Be to, susidomėjimo sulaukė ir Amsterdamas, Miunchenas, Ryga ir Frankfurtas – šios kryptys ir toliau išlieka tarp mėgstamiausių bendrovės maršrutų.

„Šiandien gyvename palankiu metu, kai pandemija nebevaržo galimybių keliauti, o vis daugiau keleivių jau dabar planuoja savo keliones artimiausiems mėnesiams. Šiuo metų laiku fiksuojame išaugusį susidomėjimą slidinėjimo kelionėmis, taip pat šiltomis ir saulėtomis poilsio vietomis. Populiariausios sausio mėnesio kryptys atskleidžia „airBaltic“ maršrutų tinklo įvairovę visoje Europoje bei patrauklumą dėl prieinamų kainų ir malonaus aptarnavimo“, – teigia „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 70 krypčių, Europoje, Skandinavijoje, NVS ir Artimuosiuose Rytuose. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ sujungia Baltijos regioną su daugiau nei 70 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS. Per pastaruosius 27 metus „airBaltic“ tapo tvirta, pelninga ir tarptautiniu mastu pripažinta oro linijų bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2,2 tūkst. darbuotojų. „airBaltic“ yra geriausiai žinomas tarptautinis Latvijos prekės ženklas, sukuriantis daugiau nei 2,5 proc. Latvijos BVP. „airBaltic“ naudojasi 39 Airbus A220-300 orlaiviais. „airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. „Skytrax“ Latvijos oro linijų bendrovei „airBaltic“ suteikė penkių žvaigždučių COVID-19 saugos įvertinimą ir geriausios oro transporto bendrovės Rytų Europoje 2022 m. titulą. Agentūros Airlineratings.com duomenimis „airBaltic“ yra viena iš TOP dvidešimties oro linijų bendrovių, kurios laikosi COVID-19 saugumo reikalavimų. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu“. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą. airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 97,96 proc. akcijų, o likusiems akcininkams priklauso 2,04 proc. akcijų.

Pranešimą paskelbė: Rokas Stankevičius, Integrity PR
„airBaltic“ populiariausios kryptys sausį – Tenerifė, Paryžius ir Berlynas