Laisvalaikis

„airBaltic“ pristato „Revolut“ mokėjimo galimybę

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša apie naują patogią mokėjimo internetu galimybę – pinigų pervedimą, naudojantis „Revolut“ banko paslaugomis. Nuo vasario mėnesio ši paslauga prieinama visiems „airBaltic“ klientams, pasirinkusiems mokėti naudojant „Klix“ paslaugų programėlę, kurios veikimą užtikrina „Citadele“ bankas.

„Siekiame keleiviams užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę, kad perkantys skrydžio bilietus klientai turėtų poreikius atitinkančias mokėjimo galimybes. Kaip ir „airBaltic“, „Citadele“ yra inovatyvi bendrovė, todėl džiaugiamės galėdami išplėsti savo bendradarbiavimo apimtis ir pasiūlyti keleiviams dar daugiau mokėjimo sprendimų taip gerinant vartojimo patirtį“, – teigia „airBaltic“ el. prekybos ir komercinės distribucijos viceprezidentė Jolanta Rema.

„Mokėjimų sprendimas „Klix“ suteikia keliautojams daugiau galimybių atsiskaityti internetu. Šis sprendimas palengvina bilietų įsigijimą „airBaltic“ klientams ir taip padaro kelionių planavimą daug paprastesnį“, – sako atsakingas už strategiją „Citadele“ valdybos narys Vladislavas Mironovas.

„Revolut“ skaitmeniniu banku visame pasaulyje naudojasi daugiau kaip 25 mln. klientų.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino ir Tamperės skraidina daugiau nei 70 krypčių, Europoje, Skandinavijoje, NVS ir Artimuosiuose Rytuose. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com.

Apie „airBaltic“:

„airBaltic“ sujungia Baltijos regioną su daugiau nei 70 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir NVS. Per pastaruosius 27 metus „airBaltic“ tapo tvirta, pelninga ir tarptautiniu mastu pripažinta oro linijų bendrove, kurioje dirba daugiau nei 2,2 tūkst. darbuotojų. „airBaltic“ yra geriausiai žinomas tarptautinis Latvijos prekės ženklas, sukuriantis daugiau nei 2,5 proc. Latvijos BVP. „airBaltic“ naudojasi 39 Airbus A220-300 orlaiviais. „airBaltic“ yra pelniusi tarptautinių apdovanojimų už naujoviškų paslaugų sukūrimą ir pasiekimus pertvarkant verslą. „Skytrax“ Latvijos oro linijų bendrovei „airBaltic“ suteikė penkių žvaigždučių COVID-19 saugos įvertinimą ir geriausios oro transporto bendrovės Rytų Europoje 2022 m. titulą. Agentūros Airlineratings.com duomenimis „airBaltic“ yra viena iš TOP dvidešimties oro linijų bendrovių, kurios laikosi COVID-19 saugumo reikalavimų. 2018 ir 2019 m. pelnė ATW oro linijų apdovanojimą: įmonė buvo paskelbta „Metų rinkos lyderiu“. 2019 kompanija laimėjo „Airline Business“ sektoriaus lyderystės apdovanojimą. airBaltic” – tai 1995-aisiais įkurta akcinė bendrovė. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Latvijos valstybė turinti 97,96 proc. akcijų, o likusiems akcininkams priklauso 2,04 proc. akcijų.

Aviacijos pramonė Latvijoje netiesiogiai sukuria beveik 30 000 darbo vietų, o milijonai žmonių keliauja per Rygą ir dar daugiau atvyksta į Latviją. Kasmet užsienio turistai Latvijoje išleidžia daugiau kaip 750 mln. eurų. Sužinokite daugiau:

https://blog.airbaltic.com/airbaltic-an-asset-for-the-national-economy-of-latvia/.

Pranešimą paskelbė: Rokas Stankevičius, Integrity PR
„airBaltic“ pristato „Revolut“ mokėjimo galimybę