Laisvalaikis

Ar kalėdinės dovanos bus vėl perkamos paskutinę dieną?

kaledines dovanosAnt palangė pražydo „kalėdinis“ kaktusas, o vietinis prekybos centras Vėlynių žvakes jau pakeitė į šokoladinius senius šalčius ir ryškių spalvų eglutės žaisliukus. Taip, visiems duotas ženklas, jog artėja Kalėdos – karšto vyno, girliandų, raudonų kepurių ir dovanų metas. Taip, neatsiejamas Kalėdų atributas – dovanų karštinė. Tai toks reiškinys, kuomet paskutinę dieną prieš Kalėdas, likus valandai iki parduotuvės uždarymo bandai sugalvoti ką nupirkti vienam ar kitam draugui. Brr, jausmas nėra malonus. Ir kiekvienais metais pažadame sau – kalėdinės dovanos bus nupirktos dar likus mėnesiui iki šventės. Jau liko mėnuo – ar jos jau nupirktos? Ne? Nieko tokio, dar laiko yra, o kartu panagrinėsime ką galima padovanoti artimiesiems ir draugams.

Dovana nėra tik materialus daiktas suvyniotas į blizgantį popierių. Dovana turi priversti pasijausti pakylėtu, nustebintu, sužavėtu. Tad rinkite dovaną kiekvienam žmogui asmeniškai, o ne masiškai pirkite akcijų lentynose išdėliotus mažmožius, kurie sužavės nebent jūsų močiutę. Būkite originalūs! Šiais laikais tai paprasta – idėjų pilnas internetas. Atsiverskite Facebook, Pinterest – darbščiosios rankelės papasakos jums 1001 būdą kaip pagaminti mielą ir šiltą suvenyrą, originalų ir šmaikštų papuošalą ar praktišką daikčiuką. Neturite meninės gyslelės? Ne bėda, originalių ir linksmų dovanų galima nusipirkti ir el.parduotuvėse. Tereikia pagalvoti, kokios originalios dovanos tinka vienam ar kitam jūsų pažįstamam asmeniui. Rinkite susijusias su tam tikrais pomėgiais, atsiminimais. Pavyzdžiui, draugas jau ne vieną kartą žada pagaminti vakarienę, o vėliau nuo to išsisuka? Padovanokite seksualią prijuostę su įdomiu užrašu ir vaizdu. Pridėkite raštelį, jog naujais metais tikitės sulaukti vakarienės. Originalu! Rinkdami dovanas nestokokite humoro. Žvelkite į tai linksmai, su polėkiu. Linksma dovana juk nebūtinai yra nepraktiška. Galbūt draugas skundžiasi, jog jam vis šalta? Padovanokite įdomios formos šildyklę (pvz širdutės formos ar žalmargės galvos formos). Ir originalu ir praktiška!

Kad ir ką rinktumėte Kalėdoms, atminkite – rinkite su meile ir būkite originalūs. Ir palikite dovanos pirkimo paskutinei nakčiai.