Idėjos namams

Perkraustymo paslaugos blondinės akimis

Taaaaip. Bateliai nebetelpa spintoje… Suknelės jau net glamžosi, kabėdamos sugrūstos po penkias ant vienos pakabos. Mano mini kavos puodelių kolekcija nebetelpa sekcijoje. Nuo tokių dejonių prasideda didieji pokyčiai! Persikraustau į erdvesnį butą, kuriame tikrai vietos pakaks mano daiktams daikteliams. Tačiau kaip persikraustyti, kuomet, aš, viena blondinė daugiau maximos maišo nepakeliu, jau nekalbant apie daiktų tampymą, kuris gali grasinti mano dailiai nulakuotiems nagučiams. Tenka pasitelkti visagalį dėdę Google ir į paieškos laukelį įvesti „perkraustymo paslaugos Vilniuje“ ir išsirinkti vieną iš daugelio įmonių teikiančią tokią paslaugą mistiniu pavadinimu.

Taigi, išsirinkau, užsisakiau ir laukiu. Pasirodo verslas klesti, nes viltis, jog po pusvalandžio pas mane atlėks vyrukai, sudegė. Pamoka blondinėms – perkraustymą reikia planuoti iš anksto. Dar patartina pasidaryti perkraustomų daiktų inventorizaciją, nes žavaus balso vyrukas įnirtingai bandė suprasti, kiek tas yra „106 suknelės ir 55 poros batų“ ir paversti tai į dėžių skaičių. Nieko, ši pamoka irgi išmokta, kitą kart jau žinosiu kaip paskaičiuoti kiek turto turiu ir ar tilps į vieną perkraustymo mašiną. Dar sužinojau, kad jei man labai nesiseka pakuoti savo suknelių ir ardyti baldų, galiu patikėti tai profesionalams – pakavimo paslauga taip pat teikiama. Galima sakyti, perkraustymo paslaugos nuo a iki ž – kaip blondinė, galiu ramiai užkelti koją ant kojos ir viskas bus padaryta.

Ir štai išaušo ta diena. Jie atėjo. Laiku! Ginkluoti kombinezonais, plėvelės ritiniais, kartonu ir kitais mažmožiais. Pabaigė tvarkyti mano nebaigtas pakuoti dėžes, apvyniojo baldus plėvele(sakė, kad mašinoje geriau suliptų ir neslidinėtų), vyniojant ant kampų uždėjo kartono, kad nesidaužytų. Žodžiu, pati nebūčiau sugalvojus. O tada pamačiau kaip atrodo mašina – netekau žado. Minkštos sienos! Tikrai! Tarsi pūkinės antklodės ant sunkvežimio vidinių sienų. Ir diržai, kuriais kiekvienas baldas ar dėžė pritvirtinami prie sienų, grindų ar kito stabilaus daikto. Nėra šansų, kad mano pusantro metro kaktusas pasvirs ant posūkio. O jau vyrukų greitis ir rankų miklumas. Nėra gražesnio vaizdo, kaip dirbantis vyras. Tai štai, persikrausčiau! Vežimas ir gabenimas blondinės akimis, tikrai puiki paslauga. Jokio vargo, streso ir tikrai nedaug kainuoja!

Save