Idėjos namams

Difuzoriai – stilingiems namams, kuriuose gyvena laimingi žmonės

Turbūt sutiksite, kad lietuviui namai yra pati svarbiausia vieta žemėje. Natūralu, kad tokiu atveju norisi sukurti stilingus, funkcionalius, jaukius namus, kuriuose būtų galima atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius. O tokių namų aplinkos kūrimas prasideda nuo mažiausių smulkmenų. Viena iš jų yra skoningi difuzoriai, kurie ne tik puošia, tačiau ir ramina.

Difuzorių pasirinkimas

Difuza.lt siūlo labai platų aromaterapijos pasaulį  pažinti leidžiančios įrangos pasirinkimą, tad neskubėkite rinktis. Nors daugelis  pirmiausia vertina stilistinius aspektus, kadangi difuzoriai išties labai skoningi, tačiau siūlome kiek daugiau dėmesio skirti ir charakteristikoms, veikimo principui.

Namų interjero kūrimas yra formuojamas ne tik per vaizdą, tačiau ir per kvapą, tad ieškodami tinkamo difuzoriaus taip pat apgalvokite, kokie dažniausiai kvapai bus jūsų namuose. Net ir tai gali sukonkretinti ir palengvinti paieškas, kadangi taip pavyks sukurti harmoniją. Ultragarsiniai aromatų difuzoriai atlieka labai svarbią funkciją. Jie tolygiai aplinkoje paskirsto eterinius aliejaus lašiukus, tad patalpa prisipildo Jūsų pasirinkti aromato. Tačiau nesibaiminkite, to aromato nebus per daug, jis tikrai Jūsų neerzins. Ne veltui aromaterapijai ir yra naudojami difuzoriai, o ne paprasčiausias aliejaus papylimas į lėkštutę. Įranga sukurta taip, kad ne tik tolygiai paskirstytų kvapą, tačiau ir užtikrintų optimalų kiekį tam tikro dydžio patalpoje. Taip išvengiama per didelio aromato tam tikrose vietose ir per mažo – kitose.

Difuzorių charakteristikos

Difuzoriai internetu bus pasirenkami kur kas greičiau, jeigu seksite tam tikromis rekomendacijomis. Nurodysime kelis svarbius kriterijus, kurie dažniausiai sukonkretina paieškas.

  • Veikimo laikas.

Įvertinkite, kokio ilgumo programas difuzorius gali atlikti: nuo valandos iki kelių. Kol vieni šį interjero akcentą naudoja tik kartais, kai namuose kuria SPA, tuo tarpu kiti siekia nuolatinio difuzoriaus veikimo, kad patalpoje malonus aromatas niekada neišsisklaidytų.

  • Akustiniai niuansai.

Priklausomai nuo laikymo vietos reikia susižinoti, ar difuzorius garsiai veikia. Pavyzdžiui, kai jie perkami SPA salonams, masažų kabinete – akustika yra svarbus kriterijus. Juk tai vietos, kur žmogus turi pilnai atsipalaiduoti.

  • Talpa.

Priklausomai nuo įrangos veikimo dažnumo bei Jūsų galimybių keisti vandenį – siūlome rinktis ir skirtingos talpos difuzorius. Nuo mažesnių, kurių talpa siekia iki 200 ml. iki didesnių – 300 ml.

  • Stilius.

Kaip jau minėjome, difuzoriai dažnai perkami ir todėl, kad jie labai skoningai puošia aplinką. Šiam kriterijui daugelis skiria daugiau laiko. Ir puiku. Juk norisi, kad šis funkcionalus aromaterapijos malonumus kuriantis daiktas tuo pačiu skoningas atrodytų aplinkoje.

  • Patalpos dydis.

Paieškos bus kur kas konkretesnės, jeigu susipažinsite, kokio dydžio patalpai konkretus difuzorius yra tinkamas. Juk norisi, kad visoje patalpoje būtų tinkamai paskirstytas aromatas. Todėl svarbu įvertinti šią gamintojo rekomendaciją. Per mažose – kvapas gali būti per daug intensyvus, o per didelė – per daug blankus. Sukurti harmoniją galima, tik reikia rinktis tinkamą difuzorių.

  • Daugiafuncionalumas.

Kai kurie difuzoriai turi dar daugiau funkcijų, tad tokie yra labai mėgstami ir perkami. Pavyzdžiui, įranga papildomai gali veikti kaip oro drėkintuvas, o tai garantuoja geresnę savijautą. Taip pat šviečiantys ekranėliai puikiai atstoja naktines lemputes, tad puikiai tinka vaikų kambariuose.

  • Medžiaga.

Jeigu Jums tai aktualu – galite rinktis ir pagal sudėtines įrangos medžiagas. Patys populiariausi gaminami iš medžio imitacijos, kadangi jie skoningai atrodo tiek klasikinio stiliaus, tiek moderniuose namuose. Ekologija mėgstantiems siūlomi bambukiniai difuzoriai.

Tinkamas difuzorius gali pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, tad išbandykite ir rekomenduokite. Kartais reikia tiek mažai, kad namai taptų kur kas gražesni, o savijauta – geresnė.