Idėjos namams,  Pasidaryk,  Šventės

Kaip supakuoti dovaną, jog ji išsiskirtų po Kalėdine egle

Gražiai supakuota dovana, parodo ne tik tavo kūrybingumą, tačiau ir tai jog žmogus kuriam skirta dovana yra mylimas. Todėl išties verta skirti laiko dovanos pakavimui. O kad dovana išsiskirtų, pasižvalgyk naujų idėjų šiame straipsnyje, nes atrinkome pačias įdomiausias, tačiau nesudėtingas įgyvendinti idėjas kaip supakuoti kalėdinę dovaną.

Tarsi nupaišyta ant lentos

dovanu-pakavimas-01

Juodas matinis dovanų pakavimo popierius ir baltas markeris ar flomasteris. Tik du daiktai, o kiekviena dovanų pakuotė jau unikali.

Juostelė ir kaspinas

dovanu-pakavimas-02

Nereikia supakuoti visos dėžės į dovanų popierių. Užtenka spalvingos juostelės ir kaspinėlio. Paprastas, neiššaukiantis ir pigus būdas, kadangi išties nereikia daug pakavimo popieriaus.

Siuntinys

dovanu-pakavimas-03

Kas nemėgsta gauti siuntinių? Juose dažniausiai slepiasi gėris, laukiamas daiktas ar dovana. Malonus jausmas. Tad kodėl nepateikus dovanos tarsi siuntinio?

Spalvingomis juostelėmis dekoruota

dovanu-pakavimas-05

Washi tape spalvingos lipnios juostelės yra gera priemonė kūrybingiems. Galima sukurti įvairių dovanų dekoracijų, užrašų ir pan.

Daugiau Washi tapes projektų: „Originalūs Washi lipnios juostelės panaudojimo būdai“

Prabangiai atrodantis kaspinas

dovanu-pakavimas-055

Norint tokį sukurti reikia Washi tape, balto markerio ir kaspinėlių. Atrodo išties prabangiai.

Iš tualetinio popieriaus ritinėlių

dovanu-pakavimas-06

Štai priežastis, kodėl neturėtum išmesti tualetinio popieriaus kartoninių ritinėlių. Puiki priemonė supakuoti nedidelę dovaną.

Nekantriems vaikams

dovanu-pakavimas-07

Vaikai nekantrauja išpakuoti savo dovanas? Kiek sulėtinti jų tempą galima pavertus dovanų pakuotę idomios veiklos priemone – spalvinti, piešti, dekoruoti lipdukais, žaisti su mašinytėmis ar pan.

Turi keistos formos dovaną ir nesugalvoji kaip ją estetiškai supakuoti? Tuomet tau padės šis straipsnis: Kaip supakuoti nenormalios formos dovaną?