Laisvalaikis

Ar sandėlių valdymas gali būti paprastas?

Aišku, tai vienas dažniausiai užduodamų klausimų. Juk sandėlių valdymas yra labai svarbus procesas. Kiekvienas sandėlis nepriklausomai nuo jo dydžio turi efektyviai dirbti. Ką tai reiškia? Sandėliai uždirba iš produkcijos sandėliavimo, todėl kiekvienas plotas turi būti efektyviai išnaudojamas. Todėl sandėlių valdymo programos ir reikalingos, kad būtų galima efektyviai išnaudoti turimą plotą. Naudojant tokias programas sandėlio sandėlio darbuotojai gali kiekvienu momentu sužinoti kiek ir kokių krovinių jie gali priimti į sandėlį, kada atsilaisvins norimas plotas. Tai labai palengvina darbą. Aišku, toks operatyvus darbas didina ir kompanijos pelną. Norėdami sužinoti daugiau apie sandėlių valdymo sistemas apsilankykite šioje svetainėje: http://www.terraerp.lt/funkcionalumas/sandelio-valdymas.aspx . Čia rasite daug naudingos informacijos ir specialistų patarimus. Kiekvienas klientas taip pat gali konsultuotis su IT profesionalais ir gauti naudingus patarimus. Jeigu turite kokių klausimų, būtinai klauskite ir specialistai jums paaiškins.

 CRM ar specializuota sandėlių valdymo sistema?

 Dažnas klausimas, kuris girdimas klientų tarpe, tai ar sandėlių valdymo sistemos yra geriau už bendrą CRM sistemą. Viskas priklauso nuo jūsų verslo. Jeigu turite didelius sandėlius ir kiekvieną dieną pas jus atkeliauja dideli kiekiai krovinių, tai suprantama, kad geriau naudotis specializuota programa. Juk jeigu programa yra specialiai pritaikyta jūsų verslui, tai logiška, kad ji turės daugiau funkcijų ir su ja bus paprasčiau dirbti. CRM verslo valdymo sistemos yra universalios. Ką tai reiškia? Jos yra pritaikytos valdyti bet kokį verslą, tad jos sukuriamos pagal tam tikrą šabloną. Aišku, tokia programa gali būti koreguojama pagal jūsų verslą, tačiau tai papildomai kainuos. Viskas priklauso nuo jūsų kompanijos dydžio. Jeigu dirbate rimtai ir planuojate plėtrą, tuomet iš karto rekomenduojame rinktis būtent specializuotas programas.

 Klientų atsiliepimai apie sandėlių valdymo sistemas

 Taigi, daugelis klientų, kurie įsidiegia tokias programas pirmiausia susiduria su sunkumais jomis naudotis. Juk natūralu, kad verslo valdymo sistema turi daug funkcijų ir kol darbuotojai pripranta prie jos praeina nemažai laiko. Tačiau, juk tokios programos yra ilgalaikė investicija. Nereikia norėti, kad viskas lengvai iš karto gausis. Reikia suprasti, kad viskam reikia laiko. Tačiau jau po pusmečio visi klientai atsiliepia tik teigiamai. Juk kada darbuotojai pradeda sandėlio valdymo programą taikyti praktikoje sumažėja darbo krūviai ir bendrai darbas tampa kur kas efektyvesnis. Sandėlininkui nereikia daug laiko, kol jis sužino ar gali priimti atitinkamo dydžio krovinius. Dirbant be jokių programų toks procesas užtrukdavo gerokai ilgiau.