Sveikata

Ar tiesa, jog sidabras palaiko sveiką kūną?

Sidabriniai papuošalai ne tik suteikia elegancijos, klasiškumo, puošnumo stiliui, bet ir palaiko geresnę žmogaus savijautą. Ar šis tikėjimas priklauso nuo įsitikinimų – galbūt, bet juk visko, ko mes norime kyla iš mūsų užsibrėžtų tikslų ir norų. 

Faktai, apie sidabro naudą sveikatai

Sakoma, kad sidabriniai papuošalai gydo nuo įvairiausių ligų. Tikėti, ar ne – priklauso tik nuo jūsų pačių. Apie sidabrinius papuošalus sakoma taip:

  • padeda pašalinti įtampą ir stresą
  • užtikrina apsaugą jūsų imuninei sistemai (apsaugo nuo bronchito, skydliaukės problemomis)
  • užtikrina ilgaamžišką jaunystę (elastinga ir lygi oda)
  • padeda įveikti psichologines bėdas

Tiesa, sunku tikėti tuo, kad daiktas gali padėti išgydyti ligas. Esmė yra tikėjimas. Jeigu tikite, kad sidabro papuošalai turi magiškų galių ir gali jums padėti įveikti ligas, tuomet jie ir padės.

Sidabro privalumai

Sidabras, kaip metalas yra labai patogus ir palankus metalas. Jis pasižymi ilgaamžiškumo ir minkštumo savybės. Pavyzdžiui, jūs nusprendėte įsigyti sidabrinį žiedą, bet norite, kad jis būtų išgraviruotas specialiu raštu. Sidabrinio žiedo graviravimas yra žymiai paprastesnis, nei kitų metalų (sidabrui nereikalingas lazerinis graviravimas, nes jis dėl savo sudėties yra minkštas). Sutaupote pinigų, o rezultatas yra nepriekaištingas.
Dėl sidabro savybės būti minkštam, sidabrinių žiedų juvelyrikos parduotuvės siūlo  paslaugas, pagal jūsų individualius norus. Jeigu esate sugalvoję, kaip norite, kad sidabrinis papuošalas atrodytų, tuomet pagal jūsų sukurta dizainą gali tokį ir pagaminti. Būsite unikalūs ir originalūs! 

Sidabro papuošalų yra gausybė, todėl pasirinkę kainą, dizainą bei stilių, galėsite atrasti sau labiausiai patinkantį. Populiarumo viršūnę siekia sidabriniai žiedai, kurie gali atlikti ir sužadėtuvių arba vestuvių funkcijas. Sidabriniai žiedai ypač tinka tiems, kurie mėgsta minimalizmą ir kuklumą. Taip pat, jeigu nenorite išleisti daug pinigų, sidabriniai žiedai tam puikiai tiks!

Sidabras yra naudojamas ne tik juvelyrikoje, bet ir medicinoje. Dėl savo lankstumo ir laidumo, jis yra tinkamas gaminti chirurginiams bei stomotologiniams implantams. Teigiama, kad sidabras gerina regėjimą, gerina kraujo ir medžiagų apytaką, nervinių impulsų perdavimą bei gerklės ir plaučių funkcijas.  Iš psichologinės pusės, manoma, kad sidabras padeda kaupti kūno energiją, skatina kūrybiškumą, vaizduotę, fantaziją, pašalina negatyvią energiją, padeda palaikyti emocijų balansą. 

Kokie yra sidabro trūkumai?Sidabriniai papuošalai (lyginant su auksu) turi mažesnę išliekamąją vertę, tačiau tai priklauso nuo kiekvieno individualiai žmogaus. Jeigu turimas papuošalas asmeniškai suteikia naudą, tuomet jis bus svarbus ir nepakeičiamas visą gyvenimą. Deja, bet sidabriniai papuošalai po kurio laiko pradeda oksiduotis, todėl grandinėlė, apyrankė ar žiedas gali pajuoduoti. Tam, kad jie būtų bent šiek tiek apsaugoti nuo oksidacijos, sidabrinius papuošalus reikia saugoti nuo subraižymų bei juos nuolat valyti su specialiomis priemonėmis, taip bus išsaugota pirminė sidabro spalva.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats