Idėjos namams

Ar tinka minkštasuolis darbui?

Minkštasuoliai paprastai yra siejami su poilsiu ar maloniu atsipalaidavimu. Iš tiesų tokio tipo krėslai yra dažniausiai tam ir skirti, o biuruose naudojami laukiamajame ar poilsio zonoje.

Tokie minkštasuoliai intensyviam darbui nėra itin geras pasirinkimas, kadangi jų negalima reguliuoti. Tačiau rinkoje galima įsigyti ir specialiai darbui pritaikytas minkštas ir itin patogias kėdes, kurios gali priminti minkštą fotelį. Tiesa, tokių kėdžių kaina dažnai yra kiek aukštesnė, nei įprastų biuro kėdžių, todėl dažniausiai jos naudojamos svarbių pasitarimų kambariuose ar vadovų kabinetuose.

Kaip žinia, šiuolaikiniuose moderniai įrengtuose biuruose netrūksta darbuotojams skirtų poilsio ar net specialiai įrengtų žaidimo zonų. Čia plačiai naudojami minkštasuoliai, leidžiantys patogiai prisėsti pertraukėlės metu ir atsipalaiduoti. Taip pat labai populiarūs ir akustiniai minkštasuoliai, turintys aukštą atkaltę, kuri blokuoja garsą, todėl dažnai naudojami kaip pasitarimų ar susitikimo vieta. Tokio tipo minkštasuoliai gali būti naudojami ir neįtemptam darbui ar konferencijai arba tiesiog norint trumpam pakeisti darbo aplinką.

Vis dėlto nereikia nusiminti, jeigu darbo vietoje neturite minkšto fotelio, šiuolaikinės biuro kėdės yra labai patogios ir prisitaikančios prie kiekvieno poreikių. Todėl minkštasuolius galima drąsiai palikti poilsiui ir susitikimams bei darbiniams pasitarimams. Galima rinktis transformuojamus minkštus baldus, kuriuos galima sudėti į tam tikrą formą, vientisą eilę, o esant poreikiui panaudoti kaip atskirus pufus. Tokie minkštasuoliai puikiai pasitarnauja skirtingiems poreikiams – bendram susirinkimui, klientų ir svečių laukiamajame ar poilsio erdvėje.

Taigi, galima sakyti, kad minkštasuolis darbui tinka netiesiogiai, bet stipriai prisideda prie teigiamos darbinės atmosferos kūrimo. Minkštasuoliai, naudojami biure, skatina bendrystę ir reguliarias pertraukėles, kurios padeda nuimti įtampą, atsipalaiduoti, pakelia energingumą bei mažina mieguistumą. O visa tai yra tiesiogiai susiję su darbu.