Sveikata

„Camelia“ skelbia už savikainą parduodanti penktadalį milijono medicininių kaukių

Vaistinių tinklas „Camelia“ operatyviai sureagavo į išaugusį klientų poreikį karantino metu įsigyti apsaugos prekių ir paskelbė apie gautą medicininių kaukių siuntą. Nuo antradienio Lietuvos gyventojai už savikainą visose „Camelia“ vaistinėse galės įsigyti net 200 tūkst. šios prekės vienetų.

Vaistinių tinklą „Camelia“ valdančios UAB „Nemuno vaistinė“ generalinės direktorės Aušros Budrikienės teigimu, šiuo metu labai svarbu apsaugoti ne tik nuolatinį pavojų patiriančių profesijų atstovus, bet ir Lietuvos gyventojams padėti kuo įmanoma daugiau apsirūpinti tinkamomis priemonėmis už prieinamą kainą.

„Norime, kad mūsų šalies gyventojai turėtų galimybę apsirūpinti apsaugančiomis priemonėmis. Viliamės, kad nauja medicininių kaukių siunta ne tik padės bent kuriam laikui patenkinti išaugusią paklausą, bet sumažės ir piktnaudžiavimo rinkoje atvejų, kai tokios apsaugos priemonės parduodamos keliskart brangiau nei jos įprastai kainuoja“, – sako A. Budrikienė.

Ji pažymi, kad jau nuo antradienio visose „Camelia“ vaistinėse ir el. parduotuvėje atsiras trijų sluoksnių, tarptautinius sveikatos standartus atitinkančios medicininės kaukės, kurios bus pardavinėjamos už savikainą. „Dalis mūsų darbuotojų kiekvieną dieną visą savo laiką ir energiją skiria naujų tiekėjų paieškai, iš kurių galėtume įsigyti jau deficitinėmis tapusių priekių. Vieni pirmųjų gavome tokio dydžio medicininių kaukių papildymą, taip pat kasdien gauname ir apie 10 tūkst. vienetų daugkartinių medžiaginių kaukių. Ties šiais skaičiais nesustosime ir toliau stengsimės Lietuvos gyventojus aprūpinti visomis jiems reikalingomis priemonėmis“, – priduria „Camelia“ valdančios UAB „Nemuno vaistinė“ vadovė.

Tačiau medicininės kaukės yra ne vienintelė prekė, kuriai išaugo pirkėjų susidomėjimas – jie nuolat ieško ir kur nusipirkti dezinfekcinio skysčio rankoms. Per parą „Camelia“ gamybinės vaistinės specialistai į 100 ir 250 mililitrų talpos stiklo buteliukus išpilsto 1000 litrų pagal Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduotą formulę pagaminto skysčio. Šis dezinfekantas vaistinėse taip pat pardavinėjamas už savikainą.

Vis dėlto, pašnekovė akcentuoja, kad nors apsirūpinti apsauginėmis priemonėmis išties svarbu, tačiau dėl savo pačių ir aplinkinių saugumo šiuo sudėtingu laikotarpiu pirkėjai raginami iš namų eiti tik esant būtinybei.

„Siūlome prekes užsisakyti el. parduotuvėje, kurias saugiai ir greitai pristatome į namus ar arčiau jų esantį paštomatą. Iš pastarojo visas užsisakytas prekes galima pasiimti klientams patogiu metu, išvengiant bet kokio galimo kontakto. Jei visgi tokių galimybių dėl vienokių ar kitokių priežasčių nėra, raginame pasirinkti prekių atsiėmimą vaistinėje, taip joje praleidžiant kiek įmanoma mažiau laiko ir sumažinant bet kokią galimybę apsikrėsti“, – teigia A. Budrikienė.

Pranešimą paskelbė: Rasa Aleškevičiūtė, UAB „Gravitas Partners”