Laisvalaikis

Daugiau nei pusšimtis klaipėdiečių pajūrį trumpam iškeitė į Druskininkus

Daugeliui vasarą keliaujant į pajūrį, jau ne pirmus metus Klaipėdos Vitės bendruomenės nariai trumpam atostogų pabėgimui renkasi Druskininkus. Tris dienas šio kurorto teikiamais malonumais mėgavosi daugiau nei 60 uostamiesčio gyventojų, kurie, kaip patys teigia, kaskart Druskininkus atranda iš naujo. Smagią išvyką klaipėdiečiams organizavo kaimynystėje įsikūrusi Klaipėdos jūrų krovinių kompanija KLASCO.

Stiprėja bendruomenės ryšys

„Pandemija atitolino žmones, žymiai sumažėjo gyvas bendravimas, todėl mums, kaip bendruomenei, ši kelionė daug reiškia. Tai ne keletas valandų kartu, o net trys dienos, per kurias ne tik pramogaujame, atsipalaiduojame, bet ir galime geriau pažinti vieni kitus.

Jau tradicija tapusioje kelionėje pailsime ir stipriname bendruomenės ryšį, padedame vienas kitam, dalijamės istorijomis. O jų netrūksta, nes kartu keliauja įvairių tautybių, profesijų ir amžiaus žmonės. Berods jauniausiam atostogautojui yra buvę vos vieneri, o vyriausiam – net 89 metai“, – pasakoja Vitės bendruomenės atstovas Ruslan Schneiderat.

Į Druskininkus atvykę Vitės bendruomenės nariai tris dienas, t. y. rugpjūčio 17-19 d., apsistojo poilsio ir sveikatingumo komplekse „Grand SPA Lietuva“, kur mėgavosi sveikatingumo paslaugomis. Taip pat uostamiesčio gyventojai domėjosi istorija: aplankė vietines Merkinės piramidę ir apžiūrėjo Liškiavos dominikonų vienuolyną.

Jau ketvirtoji kelionė

„Nei viena greta uosto gyvenanti bendruomenė neturi tokio bendruomeniško ryšio su uosto bendrove, kokį pavyko sukurti mums. Šią kelionės tradiciją išlaikyti padeda mūsų kaimynai – krovos kompanija KLASCO. Daugiau nei ketverius metus trunkanti bendrystė tik stiprėja. Jie girdi mūsų siūlymus ir savanoriškai prisideda prie Vitės bendruomenės gerovės – tai yra gerasis kaimynystės pavyzdys“, – sako Vitės bendruomenės atstovas.

R. Schneiderat pasakoja, kad jau ketvirtą vasarą iš eilės pasirenka šį Dzūkijos kurortą, tačiau kas kartą klaipėdiečiams besilankant Druskininkuose pavyksta atrasti vis naujų įspūdžių.

„Vitės bendruomenė yra vieni artimiausi mūsų kompanijos kaimynų. Patys irgi jaučiamės šios bendruomenės dalimi, todėl norime prisidėti prie jų gerovės. Jau ne pirmą vasarą remiame edukacines stovyklas Vitės kvartalo vaikams, tačiau nepamirštame ir jų tėvų bei  senelių.

Šiuo nelengvu pandeminiu laikotarpiu privalome padėti vieni kitiems, todėl ir toliau įgyvendinsime socialinius projektus, kurie užtikrins turiningą laiką ir kokybišką gyvenimą Vitės bendruomenei“, – sako Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos KLASCO generalinis direktorius Vytautas Štumbergas.

Pranešimą paskelbė: Justina Kazragytė, UAB „INK agency“
Daugiau nei pusšimtis klaipėdiečių pajūrį trumpam iškeitė į Druskininkus