Laisvalaikis

DFDS didina reisų iš Estijos į Švediją skaičių

Jau nuo šio sekmadienio, spalio 4 d., iš Paldiskio Estijoje į Kapelskarą Švedijoje plaukios net du vieno didžiausių Europoje keltų operatorių DFDS keltai, o reisai vyks po du kartus per dieną bene kasdien. Antrasis šiuo reisu plaukiosiantis keltas į šį maršrutą bus perkeltas, dėl nepakankamų srautų uždarius jūros kelią iš Paldiskio Estijoje į Hanką Suomijoje.    

DFDS savo tarptautinių reisų Paldiskis–Kapelskaras skaičių didina nuo 14 iki 22 kartų savaitę. Taip sustiprinami keleivių ir krovinių plukdymo pajėgumai populiariu maršrutu ir atliepiami išaugę klientų poreikiai šioms paslaugoms. 

„Keleivių ir krovinių transportavimo poreikis maršrutu iš Estijos į Švediją išlieka didelis – mūsų klientai nuolat teiraujasi apie galimybę šuo jūros keliu naudotis dažniau. Džiaugiuosi, kad pagaliau jau galime jiems pasiūlyti net po du galimus reisus iš Estijos į Švediją beveik kasdien“, – apie pokyčius kalba Andersas Refsgardas (Anders Refsgaard), DFDS viceprezidentas ir Baltijos šalių operacijų vadovas.   

Iš Paldiskio uosto Estijoje į Kapelskaro uostą Švedijoje jau nuo ateinančio savaitgalio plaukios du keltai: prie senbuvio „Sirena Seaways“ prisijungia laivas „Patria Seaways“, anksčiau plaukiojęs maršrutu Paldiskis–Hankas. 

„Deja, bet jūrų kelią iš Paldiskio į Hanką uždarome, nes pastaruoju metu fiksavome mažėjantį šio maršruto populiarumą, reiškia – ir klientų poreikį juo plaukti. Klientai, kuriems aktualūs reisai iš Estijos į Suomiją, galės plaukioti kitais mūsų reisais Talinas–Helsinkis ir Muga–Vuosaris“, – sako Andersas Refsgardas. Šie DFDS reisų pokyčiai įtakos įgulos narių skaičiui neturės.

DFDS Baltijos jūroje taip pat valdo maršrutus iš Klaipėdos į Kylį (Vokietija), Karlshamną (Švedija) ir Kopenhagą/Fredericija (Danija).

Pranešimą paskelbė: Marija Dautartaitė, UAB „Fabula ir partneriai”