Sveikata

Diana Nausėdienė: „Šiandien čia dovanojama ne tik medicininė įranga, bet ir skleidžiasi viltis“

Ketvirtadienį, gegužės 28 d., 14 valandą Diana Nausėdienė dalyvavo iniciatyvos „Blossom of Hope“ finaliniame renginyje, kuriame Nacionaliniam vėžio institutui buvo perduoti baktericidiniai UV recirkuliatoriai.

Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos jau dvyliktus metus iš eilės organizuojamo labdaros renginio „Blossom of Hope“ („Sužydėjusi viltis“) globėja šiais metais tapo Diana Nausėdienė.

Dėl karantino pirmą kartą virtualiu būdu vykusiame renginyje buvo paaukoti 33 388 eurai, už kuriuos nupirkti 54 baktericidiniai UV recirkuliatoriai.

Šiandien pirmieji 8 šie įrenginiai buvo pristatyti į Nacionalinį vėžio institutą, likę artimiausiu metu pasieks šalies onkologines ligonines.

Baktericidiniai UV recirkuliatoriai – naujos kartos patalpų oro valymo ir dezinfekavimo įrenginiai, naikinantys virusus, bakterijas ir mieles. Tokie oro valymo įrenginiai daugumoje šalies ligoninių bus naudojami pirmą kartą.

„Šiandien čia dovanojama ne tik medicininė įranga, bet ir skleidžiasi viltis. Linkiu visiems ištvermės, sveikatos ir vilties. Vilties, kuri išsipildo“, – sakė oficialioje įrangos perdavimo ceremonijoje dalyvavusi Diana Nausėdienė.

Pirmoji ponia dėkojo medikams, kasdien gelbėjantiems gyvybes, ir visiems, kurie prisidėjo prie iniciatyvos „Blossom of Hope“ ir ją sėkmingai įgyvendino karantino sąlygomis.

Oficialioje įrangos perdavimo ceremonijoje taip pat dalyvavo Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos, Nacionaliniam vėžio instituto ir rėmėjų atstovai. 

Pranešimą paskelbė: Regina Statkuvienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija