Mada

Didelių dydžių drabužius dėvinčioms moterims skirti svarbūs patarimai

Šiandien rinkoje yra daugybė didelių dydžių drabužių, skirtų apvalesnių kūno formų moterims. Dabar galite rinktis iš labai plataus jūsų skonį atitinkančių didelių dydžių suknelių, džinsų ir viršutinės dalies drabužių asortimento. Todėl pateiksime kelis patarimus, kaip pasirinkti drabužius, kurie puoštų jūsų gražią figūrą.

Naudingi mados patarimai

Gera mada prasideda nuo kelių pagrindinių taisyklių. Nors taisykles kartais leidžiama pažeisti, vis dėlto, jas visuomet pravartu žinoti.

  • Pažinkite savo figūros tipą. Kai kurie drabužių modeliai nuostabiai atrodo ant ovalo formos figūros tipo atstovių, o kiti puikiai tinka kriaušės formos figūros moterims. Sužinokite, kas tinka jūsų figūros tipui, ir rinkitės prie jo derančius drabužius.
  • Išryškinkite geriausius savo bruožus. Kuo labiausiai didžiuojatės? Savo veidu? Savo apvalumais? Nebijokite demonstruoti to, ką turite gražiausio!
  • Dėvėkite prigludusį apatinį trikotažą. Geriausias apatinis trikotažas yra toks, kuris tinkamai palaiko krūtinę, klubus ir užpakaliuką, kad jūsų dėvimi drabužiai patogiau kristų ant kūno. Per didelis apatinis trikotažas po drabužiais susiglamžo, o per mažas – suspaudžia jūsų kūną.
  • Kreipkitės į siuvėją. Kartais įsimylite drabužį ir tiesiog nerandate jums tinkamo jo dydžio. Nieko baisaus! Tiesiog nusipirkite jums patikusį drabužį ir keliaukite pas siuvėją. Siuvėjai gali pakoreguoti jūsų drabužį, kad jis jums puikiai tiktų.

Didelių dydžių suknelės pasirinkimas

Suknelės yra mėgstamos visų moterų ir jas gali vilkėti bet kokių kūno formų moterys. Kai kalbama apie geriausių suknelių apvalesnių formų moterims paiešką, nėra jokių ribų! A formos didelio dydžio balta suknelė su A linijos kirpimu puikiai tinka vėjuotai vasaros dienai, o maža juoda suknelė gali sukurti liekninantį efektą.

Daugelis mano, kad imperatoriško stiliaus suknelės liemens viršutinė dalis yra labai prigludusi. Šis stilius turi paaukštintą liemens liniją, kuri prasideda tiesiai po krūtine. Tai suteikia formą, maskuoja pilvuką ir pailgina kojas.

Jei turite smėlio laikrodžio formos figūrą, tikrai galėsite pasipuošti retro stiliaus suknele su prigludusiu švarkeliu. Ji prasideda prigludusiu liemeniu, o paskui švelniai atitrūksta nuo kūno, kai pasiekia liemens liniją arba šiek tiek aukščiau jos.

Obuolio formos figūros tipo moterys dažnai susiduria su problemomis, kai suknelės priglunda prie jų krūtinės ar pečių, bet yra beformės ir laisvos ties likusia kūno dalimi. Jei tai jums skamba pažįstamai, rinkitės suknelę, kuri susiaučiama ties liemeniu, arba pasitelkite platų diržą. Taip suformuosite dailią figūrą nespausdama viršutinės kūno dalies.

Platų didelių dydžių suknelių asortimentą rasite: https://sidonas.lt/12-sukneles

Viršutinės dalies drabužiai

Peplum formų palaidinės labiausiai tinka plius dydžio moterims. Ji padidins jūsų krūtinę ir subalansuos proporcijas tarp liemens ir klubų.

Jei jūsų krūtinės išmatavimai platesni už klubų ir liemens apimtis, išbandykite palaidinę su V formos iškirpte. Priklausomai nuo kirpimo gylio, toks drabužis gali padidinti jūsų krūtinę arba pailginti kaklą, todėl viršutinė kūno dalis atrodys lieknesnė.

Vis dėlto, tunikos tipo marškinėliai visada yra puikus pasirinkimas bet kokios figūros moterims! Tokie plazdantys A formos marškinėliai šiek tiek laisviau krenta ties klubais, yra visada patogūs ir nespaudžia kūno.

Didelių dydžių džinsai

Pilnesnio sudėjimo moterys gali manyti, kad, kalbant apie džinsus ir apatinius drabužius, jos turi tik vieną pasirinkimą. Tačiau iš tikrųjų jos gali rinktis iš daugybės variantų. Žinoma, geriausi džinsai apvalesnių kūno formų moterims yra tokie, kurie puikiai tinka tiek ties liemeniu, tiek ir ties klubais, o tai pasiekti nėra jau taip lengva. Taigi, kartais tam gali prireikti patyrusio siuvėjo rankos.

Pabaigai

Svarbiausia yra pirkti drabužius, kuriuos dėvėdamos jaučiatės kuo puikiausiai. Todėl visiškai normalu pažeisti vieną iš minėtų taisyklių, jei tai padės jums jaustis nuostabiai!