Sveikata

GERA KARMA™ Magnio aliejus: jo nauda ir pagrindiniai faktai apie jį

Keičiantis metų laikams, daugelis žmonių pradeda galvoti apie savo sveikatą ir jos stiprinimą. Tuomet dažniausiai padidėja maisto papildų ir vitaminų pardavimai. Magnio aliejus – ne išimtis. Ne retai žmonės apie magnio trūkumą susimąsto tik pastebėję tam tikrus simptomus arba dar blogiau – apsilankę pas gydytoją. Tačiau norint visuomet būtų sveikais ir žinoti, jog organizmas kupinas energijos, reikėtų reguliariai praturtinti jį reikalingomis medžiagomis, tokiomis kaip magnis. Ir pasirodo, tam visai nebūtini maisto papildai.

 

Kokia yra magnio nauda organizmui?

Ne visi žmonės žino, kokios medžiagos iš tiesų yra pačios svarbiausios mūsų organizmo funkcionavimui. Iš tiesų magnis ir magnio aliejaus nauda yra labai svarbi mūsų organizmui. Magnis yra atsakingas už tinkamą širdies ir raumenų veiklą, už tinkamą mūsų organizmo poilsį ir pasiruošimą fiziniam aktyvumui.

 

Dažnas žmogus, apsilankęs pas gydytoją, kuomet nustatomas magnio trūkumas, nė nesusimąsto, kodėl taip atsitiko. Tačiau magnis labai greitai prarandamas iš organizmo, kai nepaisoma sveikos gyvensenos principų, žmogus vargina save daug dirbdamas, mažai miegodamas, pasiduodamas nuolatinei įtampai ir stresui. Vienas pagrindinių magnio priešų – alkoholis. Todėl dažnai alkoholio gėrimais piktnaudžiaujančių žmonių organizme taip pat dažnai trūksta magnio.

 

Kaip pastebėti magnio trūkumą organizme?

Net jei manote, kad sveikatos problemos Jūsų nekankina ir jaučiatės pakankamai gerai, tai dar nereiškia, jog Jūsų organizmas kupinas reikalingų medžiagų. Magnio trūkumas gali būti ne taip lengvai pastebimas, todėl dažniausiai geriausiai tai nustato specialistai. Nerimaujant dėl magnio kiekio organizme reikėtų nuvykti pas specialistus, kurie padarys profesionalų tyrimą ir pasakys, koks yra magnio kiekis Jūsų organizme. Tačiau apie magnio trūkumą praneša ir pats organizmas. Dažniausiai labiausiai pastebimi magnio trūkumo simptomai yra šie:

 • Mėšlungis. Tai vienas populiariausiai ir geriausiai atskiriamų simptomų, kurie signalizuoja, jog organizme trūksta magnio. Jei ima dilgčioti raumenys, juos spazmuoja ir jaučiate, jog nesant dideliam fiziniam krūviui, raumenys yra nuvargę, greičiausiai tai magnio trūkumas. Šiuo atveju pagelbės GERA KARMA™ Magnio aliejus Zechstein Inside®, kurį galite užsisakyti įmonės el. parduotuvėje.
 • Tirpsta galūnes. Dar vienas išorinis simptomas apie magnio trūkumą yra atvejai, kai pradeda tirpti galūnės. Jei pirštu galiukai ar kojų pirštai tarsi tirpsta, jais „bėgioja skrudėliukai“, susimąstykite apie magnio trūkumą. Tokiu atveju taip pat geriausiai padės transderminis magnis (įsisavinamas per odą), kuriuo prekiauja UAB „GERA KARMA”, oficialūs Europoje užpatentuoto prekės ženklo Zechstein Inside® partneriai Lietuvoje.
 • Miego sutrikimai. Kitas svarbus simptomas, kuris gali išduoti apie magnio trūkumą yra miego sutrikimai. Net ir tais atvejais, kai per daug nedirbate ir neužsiimate fizine veikla, kažkodėl negalite ramiai miegoti naktimis? Susirūpinkite, ar Jūsų organizme yra pakankamai magnio.
 • Bloga nuotaika. Turbūt dėl blogos nuotaikos retai kada kaltiname savo sveikatą, tačiau taip jau yra, jog ją tikrai lemia mūsų organizmo savijauta. Įrodyta, jog ilgą laiką kankinanti bloga nuotaika gali privesti prie depresijos. O bloga nuotaika gali kilti iš nuovargio, energijos nebuvimo, kurį skatina magnio trūkumas organizme. Tad jei kelias dienas jūs lydi apatija ir niekas nedžiugina, pasirūpinkite magnio papildymu organizme.

 

Kaip parturtinti organizmą magniu?

Dažniausiai esant atvejams, kai organizme trūksta magnio, specialistai pacientams paskiria tinkamus preparatus, kurie greitai ir efektyviai atlieka savo darbą. Žinoma, dažniausiai tai yra maisto papildai su magniu. Tačiau specialistai įspėja, jog taip pamėgti maisto papildai iš tiesų ne visuomet yra geriausias variantas. Yra nemažai žmonių, kurių organizmas sunkiai pasisavina maisto papildus. Tuo tarpu jei magnio trūkumas jaučiamas tokiais pojūčiais kaip nuovargis ar raumenų skausmas, problemas išspręsti padėti gali paprastenis sprendimas – GERA KARMA™ Magnio aliejus Zechstein Inside®.

 

Magnio aliejaus nauda yra paprastas jo naudojimas ir efektyvi pagalba. www.gerakarma.com prekiauja greitai pasisavinamu magnio aliejumi, kuris greitai praturtina organizmą trūkstamu magnio kiekiu. Be to, tuojau pat pajausite raumenų palengvėjimą, jie atsipalaiduos, nebetrauks mėšlungis, netirps galūnės, neskaudės sąnarių.

O jei norite, kad organizmas magnio gautų ir natūraliais būdais, susirūpinkite, kaip jo gauti iš gamtos. Dažniausiai tai tinkama mityba. Specialistai išskiria visą sąrašą produktų, kurie gali praturtinti Jūsų organizmą magniu. Paįvairinkite savo meniu ir sustiprinkite organizmą.

 • Grūdų produktai: duona, grūdai ir grūdų sėlenos, grūdų patiekalai;
 • Ankštinės daržovės: žirniai, pupelės;
 • Žalumynai: petražolės, krapai;
 • Salotos: špinatai, rūgštynės;
 • Gėrimai: juodojoje arbatoje;
 • Riešutai, sėklos;
 • Jūros gėrybės;