Sveikata

GERAS IMUNITETAS – skydas kovoje su virusais!

Šiandien bendrovė „Aconitum“ rinkai pristato naują maisto papildą imunitetui stiprinti – GERAS IMUNITETAS. Tai efektyvios sudėties ir patogaus vartojimo produktas, kuris jau pasiekiamas gamintojo elektroninėje parduotuvėje, o greitu metu bus galima įsigyti ir didžiosiose šalies vaistinėse.

Viena iš šio maisto papildo sudėtinių dalių yra betagliukanai. Jais mokslininkai domisi visame pasaulyje, kadangi ši medžiaga pasižymi itin efektyviu poveikiu. Kita sudedamoji dalis yra vitaminas C. Jis padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir mažinti pavargimo jausmą bei nuovargį. O šiame maisto papilde esanti pailginto veikimo forma Ester-C organizme išlieka ilgiau nei reguliaraus vitamino C. Produkto pakuotė unikali, kadangi abi minėtos medžiagos pateikiamos dviejose atskirose kapsulėse – baltos ir geltonos spalvos.

„Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti Lietuvos vartotojui prieinamą, aukštos kokybės produktą, kurio vienos iš sudėtinių dalių veiksmingumas moksliškai ištirtas jau daugiau nei 20 000 kartų, o tyrimų skaičius ir susidomėjimas plačiąja prasme auga“, – teigia UAB „Aconitum“ generalinė direktorė Rima Balanaškienė.

Maisto papildą GERAS IMUNITETAS galima įsigyti internetinėje parduotuvėje www.aconitum.lt. Vartojimas: gerti 1 geltoną ir 1 baltą kapsulę per dieną užgeriant stikline vandens. Kapsules galima vartoti vienu metu.

UAB „Aconitum“ itin daug dėmesio skiria šiandieninės pandeminės situacijos svarbai ir siekia kuo labiau prisidėti prie imuniteto stiprinimo. Įmonės inovacijų ir produktų vystymo specialistai įdeda daug darbo tobulindami produktų sudėtis, siekdami užtikrinti jų kokybę ir teigiamą poveikį vartotojui.

Pranešimą paskelbė: Monika Upstė , Aconitum, UAB