Šventės

Graviravimas ant vestuvinių žiedų

Antikinė viduramžių tradicija  graviruoti ant vestuvinių žiedų grįžo į šiuolaikinį pasaulį. Europiečiams perėmus paprotį dėvėti egiptiečių žiedus, jie nusprendė šiuos simbolinius aksesuarus paversti individualiais ir neįprastais, įdėdami į juos dalį savo širdies. Graviravimas padeda žiedą padaryti tikrai asmenišku. Renkantis šriftą, pirmenybę teikite klasikiniam, nes kaligrafija yra mažiau įskaitoma ir mažiau atskiriama.

Dažniausiai graviravimas atliekamas ant vidinio žiedo krašto, taip yra praktiškiau, patogiau ir intymiau, nes užrašą gali pamatyti tik tas, kuriam jis skirtas. Graviravimo kaina skiriasi priklausomai nuo žiedo sudėtingumo, simbolių skaičiaus ir taikymo būdo. Paprastai graviravimą galima atlikti dviem būdais: giluminiu ir reljefiniu.

Ką gali reikšti užrašai ant žiedo?

Rinkdamiesi graviravimą ant vestuvinių žiedų, atminkite, kad jis turėtų tikti jūsų charakteriui, požiūriui į gyvenimą ir būti prie širdies.Ant žiedų galite užrašyti įsimintinas poros datas – pažinties datą, pasiūlymotuoktis datą, vestuvių datą, tinka viskas, kas turi simbolinę prasmę.

Dažnai graviūra reiškia meilės pareiškimą bet kuria kalba: S ‘ayapo – graikų kalba, Ti Amo – italų kalba, Je t’aime – prancūzų kalba, aš tave myliu – anglų kalba, Vos amo – lotynų kalba.Taip pat romantiško turinio užrašai daromi lietuvių kalba: aš tave myliu, amžina meile, tavo amžinai. Šios graviūros prasmė bus aiški tik porai.Kartais pora turi mėgstamą citatą, kuri jiems yra labai svarbi. Jei citata nėra per ilga, vestuvinis žiedas yra puiki vieta įamžinti tokį bendrą gyvenimo šūkį.

Internetinėje parduotuvėje graviravimas yra prieinamas daugumaiparduodamų papuošalų, tačiau viskas priklauso nuo to, ar gaminys turi tinkamą plotį, nes jei papuošalų pločio nepakanka – graviruoti gali būti neįmanoma.Ar graviravimui tinka vestuvinis žiedas, galite sužinoti iš produkto aprašymo arba užduoti šį klausimą susisiekę su internetine parduotuve.