Šventės

Gyvenimiškos gudrybės, kurias išmoksti per šventes

Ar žinai ką daryti, jog tavo driratis būtų mažiau patrauklus vagims? Ar žinai kaip apsaugoti prabangaus automobilio veidrodėlius, kuriuos dievina ilgapirščiai? Ar žinai, kaip paprastą dovaną paversti asmenine ir nepakartojama? Ieškodama atsakymo į pastarąjį klausimą bei dovanų idėjos prieš šventes radau atsakymus ir į pirmus du bei dar keletą kitų.

Išskirtiniai lazeriu pjaustyti žasliukai

Plati šeima ir giminė kiekvienas šventes sutinka vis kituose namuose, tad tas kurio namuose organizuojama yra tarsi atleidžiamas nuo dovanų pirkimo. Visgi dovanų pirkimas nėra vien prievolė, tai ir malonumas, tad renkamos bent smulkios dovanėlės svečiams. Šiemet ši užduotis teko man, tad ilgai internete ieškodama pasislėpusios dovanu idejos sužinojau apie graviravimą bei kas tas pjaustymas lazeriu. Juo galima tiksliai iš svariai išpjauti praktiškai bet ką iš bet ko, o tai tikras rojus norintiems įgyvendinti unikalias idėjas. Tad būtent ir užsisakiau žaisliukų, suvenyrų, kurie buvo vienetiniai ir jokiuose turguose ar kiniškų prekių parduotuvėse neparduodami.

O tam, kad įprastos ir paprastos dovanos taptų išskirtinėmis galima pasitelkti graviravimą – ant dovanos išgraviruojamas pasirinktas sveikinimas ar užrašas ir taip dovana įgauna visai kita reikšmę. Man labai patiko dovanos krikšto vaikui idėja, kuomet ant brangaus brendžio butelio užrašoma data, sveikintojai ir raginimas atidaryti ne anksčiau kaip sulaukus pilnametystės.

Graviravimas daiktų saugumui užtikrinti

Kalbant apie graviravimą, nustebau sužinojusi, jog žmonės graviruoja… automobilių veidrodėlius. Pasirodo visgi neveltui. Tai gana populiarus vagių taikinys ir vėliau pavogti veidrodėliai brangiai parduodami įvairiose prekyvietėse(gal net tas pats automobilio savininkas nusiperka). Tačiau kas vogs veidrodėlį jei jis pažymėtas, t.y. ant jo išgraviruotas automobilio valstybinis numeris ar kitas ženklas. Nepatrauklu vagims ir daug saugiau savininkams. Šaunumėlis!

Kaip sakoma, esu apsipatenkinusi graviravimu ir išgelbėtomis mano Kalėdomis bei rimtai svarstau išsigraviruoti kokią išskirtinę nesąmonę ant dviračio, gal nebegundys jis vagių J

Kolkas tiek, Kalėdas kuriam laikui pamiršime. Bučkis! Kristina.