Šventės

Praktiškos idėjos kaip supakuoti dovanas

Dovanų pakavimas šventėms visuomet yra įdomus, tačiau tuo pačiu ir varginantis procesas. Ypač jei mintyse nėra idėjų kaip tą padaryti. Todėl šiandien pasidalinsime keliomis idėjomis, kaip supakuoti šventines dovanas, jog jos būtų pačios gražiausios, originaliausios ir patraukliausios po Kalėdine egle.

Žaisk spalvomis. Pasirink atspalvius, derink dvi-tris spalvas. Taip sutaupysi, kadangi kiekvienai dovanai nereikės atskiro vyniojimo popieriaus, juostelių ir kaspinėlių. Itin populiarūs deriniai: juoda, balta ir auksinė.

balta-juoda-auksine

Kokios kalėdinės dovanos be kalėdinių atviručių? Originalus būdas būtų padaryti atvirutę iš savo pačių nuotraukų. Galite netgi specialiai padaryti kalėdinės nuotraukos fotosesiją.

atvirute

Naudok juodą dovanų vyniojimo popierių ir baltą markerį. Kalkinis popierius, primenantis mokyklą ir rašymą ant lentos šiuo metu itin populiarus. Tuo labiau, kad taip turint tik vienos spalvos dovanų vyniojimo popierių gali pasiekti tai, kad kiekviena dovana būtų unikali.

kalkinis popierius

Panaudok seną megztinį dovanų pakavimui. Puikiai tinka bet koks megztinis, ir bet kuri jo dalis.

senas-megztinis

Pigus, paprastas, tačiau visai neprastas būdas yra dekoruoti dovanų dėžutes paprasčiausiu laikraštiniu popieriumi. Jei norima spalvingo varianto – tuomet galima naudoti spalvotus reklaminius laikraštukus.

laikrastis

Vienspalvis dovanų popierius atrodo nuostabiai jei po juo yra kitos spalvos ir viršutinis sluoksnis yra gerokai pakarpytas. Kelios gėlytės ar žvaigždutės gali padaryti tikrus stebuklus ir paversti paprastą dovaną įspūdingu kūriniu.

karpyta

Kalėdinės dovanos visuomet būna įspūdingos, papuoštos ir kaspinėliai niekuomet neišeina iš mados. Kiek žinai būdų surišti kaspinėlį? Išmoks bent vieną naują ir nustebink artimuosius įdomiu kaspinėliu.

kaspinėliai

dovanu-pakavimas-idejos03 dovanu-pakavimas-idejos25

O gali vietoj kaspinėlių naudoti ir kitas medžiagas. Pavyzdžiui segtukus, sagutes, iš popieriaus iškarpytas snaiges, sausainius ir kitas smulkmenas.

Dovana susijusi su kelionėmis ir poilsiu? Supakuok į žemėlapį. Susijusi su rankdarbiais? Supakuok į popierių, ant kurio galima būtų spalvinti.