Mada

Į ką moterys turėtų atkreipti dėmesį rinkdamos plaukų lankelius?

                  Ne kiekvieną plaukų aksesuarą lengva užsidėti ir nešiotis. Kai kurie iš jų atima daug laiko ir pastangų. Ir tai tampa gana sudėtinga kartais, kai nori atrodyti prašmatniai, bet neturi pakankamai laiko skirti unikalių šukuosenų kūrimui ir tinkamų plaukų aksesuarų dėvėjimui. Esant tokioms aplinkybėms, galvos juostos yra palaima. Tiesą sakant, galvos juostos yra vienas iš paprasčiausių plaukų aksesuarų, su kuriais kada nors susidursite. Tačiau tai nereiškia, kad norėdami papuošti galvą galvos juostele, turėsite eiti į kompromisus dėl savo stiliaus. Vietoj to, galvos juostos tapo vienu iš populiariausių, tačiau įperkamų plaukų aksesuarų.

                 Galvos juostos yra stebuklingos, nes gali atrodyti pasipuošusios arba priminti vaikystės dienas. Tai vienas iš tradicinių 90-ųjų plaukų aksesuarų, tačiau grįžta į savo stilių. Štai kodėl plaukų stilistai ir plaukų aksesuarų ekspertai vis daugiau dėmesio skiria galvos tvarsčiams, kad sukurtų geriausias galvos juosteles. Net įžymybės yra apsvaigusios nuo galvos tvarsčių ir atveria kelią įprastoms moterims, kad jos sugrįžtų į savo gyvenimą. Vargu ar sutiksite madų šou, kuriame modeliai nenaudoja galvos tvarsčių. Puiku, ar ne? Nustebsite sužinoję, kad galvos juostos nėra šiuolaikinių mados dizainerių išradimas. Vietoj to, jie yra šalia amžių. Jų istorija siekia senovės laikus. Senovės graikai, gyvenę beveik prieš 2500 metų, jų moterys mėgo galvos tvarsčius. Tai rodo, kad galvos juostos visada buvo tarp populiariausių moterų plaukų aksesuarų.

                  Anot istorikų, tais laikais galvos juostos buvo laikomos prabangiu plaukų aksesuaru, nes dažniausiai buvo naudojamos šventinėmis progomis ypatingiems įvykiams pažymėti. Tai akivaizdu iš to, kad jie naudojo specialius vainikus, kad pripažintų ir apdovanotų atletą, laimėjusį senovės olimpines žaidynes. Renkantis plaukų lankelius svarbu atkreipti dėmesį į spalvas ar aprangos detales. Geriausias būdas yra derinti lankelius, kartu su savo tos dienos aprangos stiliumi. Spalvų harmonija yra labai svarbi, tad reikėtų nepersistengti derinant aprangą su lankelio spalva. Lankeliai plaukams yra ne tik aksesuaras, tačiau ir puiki priemonė sulaikyti krentančius plaukus.