Idėjos namams

Kodėl verta gyventi prie Neries?

Nauji butai Vilniuje statomi labai greitai ir mes galime internetuose matyti pokyčius. Tikrai ne paslaptis, kad kiekvienas norėtų įsigyti naujus butus, tačiau ne visi tai išgali. Kai kurie asmenys pradeda baimintis dėl palūkanų už būsto paskolas, kad jos bus per didelės. Tačiau šie laikai yra modernūs ir mes galime pasiskolinti iš kitų šaltinių. Jūs galite svarstyti ir apie butus, kurių kvadratūrą būtų mažesnė, tuomet ir kaina bus automatiškai mažesnė.

Nauji butai prie Neries

Nauji butai Neries krantinėje Vilniuje bus pastatyti jau per artimiausius metus. Kaip puiku , kad per langą bus galima matyti vingio parką, kuris yra neatsiejama Vilniaus tapatybės dalis. Vos tik atsikėlę, pažiūrite per langą ir matote gerą orą? Tuomet galite išeiti ir pasivaikščioti takeliais, o gal prasivažiuoti su dviračiu arba riedučiais. Visi naujai statomi butai turės balkonus su terasomis, o vaizdas bus į pačią Nerį. Kaip nuostabu, kad kiekvieną dieną išėjus į terasą, galima atsipalaiduoti ir žiūrėti kaip gražiai teka Neris.

Kodėl tai puiki vieta?

  • Tai labai patogioje vietoje butai, kadangi viską rasite netoliese. Vos per kelias minutes, jūs galite nueiti į šalia esančias pramogas.
  • Neries krantinė yra tvarkoma ir suteiks modernius pėsčiųjų ir dviračių takus, kurie bus jungiami su butais ir Vingio parku.
  • Kiekvieną dieną galėsite džiaugtis apsuptais gamtos malonumais. Puikiai praleisti savo laisvą laiką, o kieme bus įrengtos ir žaidimų aikštelės jūsų vaikams.
  • Aukščiausių standartų pastatai, kurių klasė yra A+. Tai reiškia, kad butai yra statomi tik iš tvarių ir labai kokybiškų medžiagų, kurios galės užtikrinti aukštą gyvenimo kokybę. Kadangi A+ pastatai, jums neateis didelės sąskaitos už šildymą.
  • Automobiliui vietos tikrai rasite, nes yra įrenginėjamos požeminės automobilių aikštelės. Galvojate, kad neturėsite kur pasikrauti savo elektromobilį? Tikrai klystate. Nes bus įrengtos ir elektromobilių įkrovimo vietos. Taip pat reikia paminėti ir dviračių, paspirtukų saugyklas ir sandėliukus.

Gyvenant šiuose butuose, jūs tikrai rasite iš ko pasisemti kasdieninės energijos ir galėsite stebėti nuostabias medžių viršūnes.