Sveikata

„Iki“ vienija jėgas su menininkais: kūrėjus apdovanos, o asortimentą papildys tvarios naujienos

Prekybos tinklas „Iki“ jungiasi prie pernai po pirmojo karantino užgimusio projekto „Menas be stogo“ ir organizuoja menininkams skirtą konkursą. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad konkurso metu pirkėjų išrinkti trys labiausiai patikę menininkų darbai papuoš „Iki“ parduotuvėse parduodamus medžiaginius maišelius arba daugkartinius puodelius. Be to, daugiausiai balsų surinkę menininkai bus apdovanoti ir piniginiais prizais.

„Konkurso „Menas be stogo atgyja“ tikslas – padėti per pandemiją nukentėjusiems menininkams. Karantinas jiems buvo iššūkių ir išbandymų kupinas laikotarpis, todėl šįmet nusprendėme ne tik paremti šį projektą, bet ir patys organizuojame menininkams garsinti skirtą konkursą. Šio  konkurso komunikacija ir sklaida bei menininkų vardo žinomumo didinimu, atributikos gaminimu bei platinimu – rūpinsis pats prekybos tinklas“, – sako V. Budrienė.

Konkursas vyks net tris savaites, o jo metu visų susidomėjusiųjų bendru balsavimu išrinkti trys darbai papuoš parduotuvėse parduodamus medžiaginius maišelius arba daugkartinius puodelius. Be to, trys daugiausiai balsų sulaukę darbai taip pat bus apdovanoti 1000 eurų prizu.

Kaip pasakoja komunikacijos vadovė, Vilniaus miesto savivaldybės ir „JCDecaux Lietuva“ projekto „Menas be stogo“ dalyvių kūrinius žmonės galėjo išvysti  mieste įsikūrusioje lauko ir patikusius darbus įsigyti virtualioje galerijoje, o šiandien projektas tęsiasi ir dalis miesto gatvėse matytų kūrinių persikelią į specialią konkurso svetainę.

Anot jos, konkurso taisyklės – labai paprastos. Konkurse sutikusių dalyvauti kūrėjų darbai yra patalpinti į specialų „Iki“ svetainėje esantį polapį. Už juos jau dabar galima balsuoti bei išrinkti labiausiai patinkančius kūrinius, kuriuos konkursui pasibaigus norėtumėte išvysti parduotuvėse.

Atrinkti tris geriausius darbus puslapio lankytojams padės ir speciali „Iki“ komisija. Ji savo sutarimu gali paskirstyti 1000 balsų, kurie gali būti skiriami keliems arba vienam menininkui: paskutinę konkurso dieną mėgstamiausiems darbams skirti balsavusiųjų balai bus sumuojami su 1000 „Iki“ komisijos balsų, kurie bus išdalinti autorių darbams.

Atiduoti savo balsą už labiausiai patinkančius darbus galėsite iki 2021 m. rugpjūčio 26 dienos. Vienas asmuo už tą patį kūrinį gali balsuoti vieną kartą. Menininkų darbus išvysti ir už labiausiai patikusius kūrinius galite balsuoti svetainėje: https://bit.ly/3fOBHTB

Pranešimą paskelbė: Gabrielė Valaitytė, UAB „Publicum”