Idėjos namams

Iš ko galima rinktis norint įsigyti kondicionierių namams?

Darant galutinį sprendimą, tikriausiai dar ne vienam kyla mintis ar pasirinktas variantas yra geriausias, galbūt dar reikia palaukti, pasidomėti daugiau ir panašiai. Tokios dvejonės kyla tada, kai pasirinkimas kainuoja nemažai. Kalbant apie kondicionierius namams, norint jį įsigyti reikia padaryti nemažai sprendimų, kad būtų pasirinktas pats geriausias variantas. Kad būtų lengviau apsispręsti ir sprendimas būtų užtikrintas, šiame straipsnyje pateiksime variantus, iš kurių galima rinktis ir galbūt sužinosite tokių dalykų, kurių dar nesate girdėję ir tai leis dar lengviau apsispręsti.

Sieniniai kondicionieriai

Tai viena paklausiausių rūšių, kurią renkasi žmonės. Jį rinktis patogu, nes viename prietaise sumontuotos įvairios funkcijos, kurios gali būti naudojamos tiek vasaros, tiek žiemos sezonu. Tokie kondicionieriai namams gali vėsinti, šildyti orą, palaikyti tinkamą drėgmę ir panašiai. Dar vienas jų privalumas yra toks, kad lyginant su kitomis rūšimis, tai yra vienas pigiausių variantų, kurį galima rinktis. Tad jo funkcionalumas, kokybiškumas puikiai atitinka kainą. Norint juos sumontuoti reikia kreiptis į profesionalus, nes netinkamai atliktas darbas gali ne tik sugadinti patį kondicionierių, bet jis tinkamai negalės atlikti savo funkcijų.

Lubiniai kondicionieriai

Tokį pavadinimą turbūt išgirsite dažniausiai, nors jie gali būti montuojami ne vien tik prie lubų. Tokie kondicionieriai kuo puikiausiai gali būti tvirtinami prie sienos ant žemės. Todėl juos puikiai galima priderinti įvairiose erdvėse pagal sustatytus baldus ir turimas atviras erdves. Tokius prietaisus turėtų rinktis žmonės, kurie nori, kad namuose oras būtų visada gaivus, vėsus, o žiemą šiltas be jokio didesnio vėjo. Toks kondicionierius dirba itin tyliai ir nepastebimai, atsistojus šalia jo nejusite jokio papildomo vėjo. Tad jei nemėgstate nuolatinių pašalinių garsų, toks variantas yra tinkamiausias. Tačiau verta žinoti tai, kad praktiškai jie gali būti montuojami įvairiose erdvėse, bet geriausia juos rinktis, kai patalpa yra didelė.

Mobilūs kondicionieriai

Tokie kondicionieriai namas gali prisitaikyti prie jūsų. Turbūt jau pats pavadinimas sako, kad jie nėra niekur tvirtinami ir juos galima statyti ten, kur jums patogu. Tad jei nenorite atlikinėti pačių įvairiausių darbų arba tiesiog nėra galimybės kitos kondicionierių rūšies montuoti namuose, tai gali būti vienas geriausių sprendimų. Aišku, gal jie nebus tokie galingi kaip anksčiau du minėtieji, tačiau savo funkcijas atliks tikrai gerai ir tokiu įsigytu variantu tikrai nesigailėsite.