Idėjos namams

Kur dėti nereikalingas vaikiškas prekes?

Jei dar neturite vaikų, tikriausiai draugų ar artimųjų, kurie neseniai tapo tėveliais, kalbas apie tai, kaip greitai auga vaikai praleidžiate pro ausis ir per daug į tokias nereikšmingas problemas nekreipiate dėmesio. Visa tai pasikeis, kai susilauksite savo vaikučių. Vaikai maždaug iki 10 metų auga labai greitai, jiems nuolatos reikia naujų rūbelių, avalynės ir žaislų. Tiesa, po pirmojo „rimto“ jubiliejaus situacija nelabai ir pasikeičia, nes auga vaikų poreikiai ir atsiranda pirmieji paauglystės kaprizai. Tiesa, šiandien mes ne apie tai.

Jei turite daug nereikalingų, tačiau geros kokybės vaikiškų rūbelių, žaislų, avalynės, vaikiškos patalynės bei kitų smulkmenų ir nežinote, kur jas dėti, štai keletas naudingų patarimų, kurie ne tik padės atsikratyti jūsų atžalai nebetinkamų ar nereikalingų daiktų, bet ir papildyti kišenes.

Internatas – virtualus turgus

Naudotos vaikiškos prekės visada buvo ir bus populiarios, nes vaikų poreikiai dideli, o tėvelių finansinės galimybės ne visada leidžia pirkti naujus daiktus iš parduotuvių. Internete gausu ne tik elektroninių skelbimų svetainių, bet ir forumų, kuriuose tėvai dovanoja, keičiasi ar parduoda vaikiškas prekes už patrauklesnes kainas. Tad, jei dar nesate užsiregistravę populiariuosiuose tėvų forumuose, pabandykite tai padaryti ir pamatysite, kad ten gyvenimas tiesiog verda ir jei jūsų vaikui nebereikalingi daiktai yra pakankamai geros kokybės, jų greitai atsikratysite, o už tai dar gausite ir šiek tiek pinigų.

Tėvelių mugė

Kiekvienais metais Vilniuje yra organizuojama tėvelių mugė, kurioje visi, iš anksto užsiregistravę jos dalyviai, gali parduoti arba mainyti nebereikalingus vaikiškus daiktus. Tai išties puikus pasirinkimas ne tik tada, kai norisi išaugtinius rūbelius ar pabodusius žaislus parduoti kitiems, bet ir tada, kai juos norisi pamainyti į jūsų atžalai labiau tinkantį mielą ir jaukų daikčiuką. Tiesa, tokia mugė kol kas organizuojama tik kartą per metus, todėl jei nebereikalingos vaikiško prekės namuose jau pabodo, šis renginys nėra pats geriausias pasirinkimas. Nebent galite pasigirti geležine kantrybe.

Komisas – patogiausias pasirinkimas

Komisas – tai vieta, į kurią tėveliai gali atnešti ir parduoti nebereikalingus savo vaikų daiktus. Komiso darbuotojai, įvertinę jų būklę, pasiūlys tam tikrą pinigų sumą už jūsų prekes. Komisas bene geriausias pasirinkimas tėveliams, kurie neturi laiko sėdėti pokalbių forumuose ar užsiiminėti internetine prekyba, nes daiktai ir pinigai už juos yra atiduodami iš karto.