Idėjos namams

Norfa leidinys: daugybė akcijų viename kataloge

„Norfa“ – tai prekybos tinklas, kurio parduotuvėse pirkėjai visada gali rasti specialių pasiūlymų. „Norfa“ siūlo rinktis iš daugybės aukščiausios kokybės produktų, kurių kainos yra prieinamos kiekvienam mūsų. Net ir tada, kai tam tikroms prekėms nėra taikomos nuolaidos, tikėtina, kad dominančių gaminių bus galima įsigyti gerokai pigiau nei kitose pardavimo vietose, o specialus Norfa leidinys pirkėjus visada informuoja apie pačias geriausias šiuo metu galiojančias akcijas.

Informacija praktiškiems žmonėms

Jei pirkinių sąrašą esate pratę sudaryti dar prieš apsilankydami prekybos centre, Norfa leidinys gali tapti tikrai puikia pagalbine priemone, kuri leis sužinoti apie šiuo metu galiojančius pasiūlymus, ir padės pasirinkti pačias aktualiausias akcijas. Informaciniai prekybos centro leidiniai yra pakankamai išsamūs: juose galima rasti akcijų, kurios taikomos įvairiems kasdieniams maisto produktams, bei nuolaidų, kurios taikomos kitų kategorijų produkcijai: namų apyvokos prekėms, žaislams, vaikiškiems ir suaugusiųjų drabužiams, ir t.t.

Daugybė geriausių pasiūlymų

Pasiūlymų atrankai „Norfa“ visada skiria ypatingą dėmesį, todėl pirkėjai gali tikėtis pačių aktualiausių nuolaidų. Šis prekybos tinklas rūpinasi, kad į „Norfa“ parduotuves pirkėjai norėtų grįžti dar ir dar kartą, todėl stengiasi pateikti tokių akcijų pasiūlymų, kurie gali sudominti kiek įmanoma didesnį klientų ratą. Norfa leidinys yra atnaujinamas kartą per dvi savaites, tačiau šiuo laikotarpiu pirkėjai taip pat gali tikėtis įvairių savaitgalio nuolaidų, ypatingų pasiūlymų „praktiškomis valandomis“, ir t.t.

Išskirtiniai pasiūlymai lojaliems klientams

Tikrai verta pasvarstyti ir apie „Norfa“ nuolaidų kortelės įsigijimą: su šia lojalumo kortele bus gaunama tam tikro dydžio momentinė nuolaida bei kaupiami virtualūs pinigai. Einamojo mėnesio pabaigoje į „Norfa“ korteles grįžta dalis apsipirkimo metu išleistų pinigų, kuriais bus galima padengti iki 50 procentų būsimų pirkinių vertės.  Įsigyti šio prekybos tinklo lojalumo kortelę yra labai paprasta: parduotuvės kasoje paprašykite specialios anketos, kurią užpildę ir sumokėję mokestį gausite „Klasikinę“ kortelę (jos galiojimo terminas nėra ribojamas).

Paprastesnis kainų palyginimas

„Norfa“ parduotuvės garsėja itin žemomis kainomis, tačiau kartais dvejojama, ar tam tikras pasiūlymas tikrai yra geresnis nei kitų prekybos centrų. Laimei, šiandien kainų palyginimas yra kaip niekad paprastas: jei svarstote įsigyti tam tikros produkcijos, galite pasidomėti, kokios kainos yra skelbiamos skirtingų parduotuvių informaciniuose leidiniuose, ir tai tikrai padės atrasti pačius tinkamiausius sprendimus.

Būkite atidūs ir atsižvelkite į akcijų galiojimo trukmę

Visuomet svarbu būti atidiems ir pasirūpinti, kad tam tikras ypatingas pasiūlymas šiuo metu tikrai galioja. Norfa leidinys pateikia visą svarbiausią informaciją, kuriomis dienomis galima ieškoti pačių geriausių pasiūlymų, todėl į tai atsižvelgę galėsite išvengti nusivylimo, kuomet paaiškės, kad ypatingo pasiūlymo galiojimo trukmė jau yra pasibaigusi (ar dar neprasidėjusi). Taigi, būkite atidūs, ir visuomet įvertinkite vykstančių akcijų laikotarpį.