Mada,  Šventės

Ką apie vestuvių šukuoseną ir makiažą turėtų žinoti kiekviena būsima nuotaka?

Kiekviena mergina, dar iki ištardama lemtingąjį „taip“, dažniausiai jau turi savo vestuvių viziją. Dar dažniau merginos žino, kokio modelio suknelę rinksis, kokie aksesuarai bus prie jos derinami. Tačiau taip pat atsakingai reikia apgalvoti, koks makiažas ir kokia šukuosena užbaigs prabangų nuotakos įvaizdį bei kokie specialistai padės realizuoti planus. Prastai atliktas makiažas nepaslėps trūkumų ir neleis jaustis komfortabiliai.

Pagalvokite, kas jums galėtų labiausiai tikti

Pasirinkta šukuosena ir vestuvinis makiažas turi atitikti jūsų nuotaiką, amžių, gyvenimo būdą ir netgi charakterį. Jei esate laisva kaip vėjas, meniška asmenybė, vargu, ar griežta, pernelyg tvarkinga šukuosena galėtų jums tikti. Kalbant apie vestuvinį makiažą, jis taip pat neturėtų per daug nutolti nuo jūsų asmenybės. Natūralu, kad jei nenaudojate ryškių lūpdažių, tai padažyta tokiais per vestuves jausitės nejaukiai. Galite įvertinti ir tas nuotraukas, kuriose sau patinkate labiausiai – kur slypi grožio paslaptis? Gal būtent tinkamai parinkti konkreti šukuosena ar makiažas jus iš pelenės paverčia princese?

Susiraskite labiausiai jums patinkančius makiažo ir šukuosenos pavyzdžius

Jei iš anksto žinosite, ko norite, labai palengvinsite darbą specialistams. Ypač svarbi šukuosena, kuri tiktų prie suknelės, batelių ir vestuvių tematikos. Dėl įvaizdžio netgi galite pasikonsultuoti su įvaizdžio stiliste. Keliaudamos į saloną, atsispausdinkite patikusio vestuvinio makiažo ar šukuosenos pavyzdžius.

Ne – trumpalaikėms madoms

Tam tikrais sezonais madingi tampa žali akių pieštukai, violetinis lūpdažis ar spalvotas blakstienų tušas, tačiau vestuviniam makiažui tokios mados visiškai netinka. Vestuvinėmis nuotraukomis, tikėtina, džiaugsitės ir po kelių dešimtmečių, tad rinkitės visuomet madingą klasiką – juodą, rudą akių kontūrą, juodą blakstienų tušą, švelnaus atspalvio lūpdažį ar net bespalvį lūpų blizgį ir t. t. Vestuvinis makiažas neturi „rėkti“ ar juo labiau šokiruoti.

Būtinai rinkitės bandomąją šukuoseną ir makiažą

Dažnai nuotakos, norėdamos sutaupyti, nesidaro nei bandomojo makiažo, nei šukuosenos. Tačiau tai didelė klaida, nes vestuvių dieną galite patirti netikėtumų, kuriems taisyti nebebus laiko. Atlikus bandomąjį makiažą ar šukuoseną, matysite, kas konkrečiai jums netinka ir nepatinka, todėl vestuvių dieną bus lengviau pasiekti išsvajotąjį rezultatą.