Mada,  Pasidaryk

5 idėjos ką gali nuveikti su senais kailiniais

Iš spintos traukiate senus kailinukus ir iš lūpų sprūsta tradicinis „neturiu kuo apsirengti“? O kailinius į konteinerį nešti dar gaila? Tuomet laikas prikelti juos antram gyvenimui. Dalinuosi internete rastomis idėjomis ką galima būtų nuveikti su kailiu.

Kailinė kėdė.

kailine-kede

Seną taburetę ar kėdę galite paversti itin mėgstamu baldu. Medines kojas nudažykite prie interjero tinkančia spalva arba paprasčiausiai nulakuokite, kad mediena atrodytų „gyviau“. O „sėdimąją“ apvilkite kailiu. Minkšta, patogu ir itin miela!

Kailinė rankinė.

kailine-rankine

Apsidėvėjusią, apsibraižiusią ir nebegražią odinę rankinę galite apklijuoti kailiu ir ji taps visai kitu, subtiliu aksesuaru kiekvienai merginai. Žingsnis po žingsnio aprašymas kaip pasidaryti tokią rankinę kaip nuotraukoje, aprašytas PrintPatternProject bloge.

Striukė su kailine liemene.

striuke-su-kailiu

Odinė striukė gali būti pagyvinta kailio aplikacija. Tereikia išsikirpti kailį liemenės forma ir priklijuoti prie odinės striukės. Žingsnis po žingsnio aprašymas kaip tai padaryti – Particularly Practically Pretty bloge.

Vintažinė apyrankė.

apyranke

Truputis kailio, truputis sagų, truputis blizgučių ir ant mūsų riešo šilta, daili vintažinė apyrankė. Puikus aksesuaras žiemos periodui. Žingsnis po žingsnio aprašymas kaip tokią apyrankę padaryti – Born in ’82 bloge.

Aksesuaras puodeliui.

puodelis

Kailinis aksesuaras ant kavos puodelio sukuria išskirtinį stilių, niekada nesumaišysite kur jūsų puodelis, o kur kaimyno, tokį puodelį malonu laikyti rankose, o ir apsaugo rankas nuo karščio.

Štai kelios idėjos, daugiau jų rasite internete arba savo fantazijos vingiuose. Einu karpyti mamos kailinių 😀 Bučkis! Kristina.