Idėjos namams

Ką reikia žinoti, kad įrengti puikią svetainę?

Svetainė, tai pats svarbiausias namų kambarys, kurį dažniausiai pristatome ir kuriame priemame savo svečius. Joje praleidžiame daugiausiai laiko, todėl svetainė privalo būti patogi, jauki mums bei svečiams ir atspindėti mūsų namų grožį. Svarbiausias svetainės dalis – korpusinius bei minkštuosius baldus mes žinome, tačiau ką reikia žinoti, kad juos puikiai suderinti ir sukurti puikią svetainę?

Baldų paieška pradėkite nuo kambario analizės ir išmatavimo. Pasidomėkite, kiek jūsų norimi ar svarstomi baldai užims vietos kambaryje ir ar po jį galima bus laisvai vaikščioti. Ekspertų manymu, optimaliausi korpusiniai baldai bus tokie, kurie neužims daugiau nei trečdalio jūsų sienos ilgio.

Geri baldai bus tie, kurie atliks jūsų norimas funkcijas. Tai kiekvienas galime suprasti skirtingai, todėl prieš perkant baldus svarbu pagalvoti apie baldų talpą ir ką juose laikysime. Ankščiau beveik kiekvienuose namuose stovėdavo spinta, kuri užimdavo beveik visą sieną. Ji dažniausiai buvo užkrauta visiškai nereikalingais daiktais, o prikaupti daiktai tik rinkdavo dulkes. Šio stiliaus atsikratyti yra gerai, tačiau reikia vengti, kad kambarys atrodytų tuščiai. Kelios pakabinamos indaujos, spintelės, derantis televizoriaus staliukas ir komoda yra būtent tai, ką dažniausiai renkasi žmones rengdami naujas svetaines. Tačiau kaip minėjome, svarbiausia yra funkcionalumas. Jeigu baldai tenkins jūsų poreikius, svetainė bus jauki, patogi ir unikali.

Jei norite, kad svetainė atrodytų skoningai ir atitiktų jūsų poreikius, pagalvokite, kokio baldų ir kambario stiliaus norėsite. Svetainės interjeras atrodys prastai, jeigu išsirinksite baldus iš skirtingų stilių. Jeigu niekada neteko savarankiškai planuoti, rengti namų, pasikonsultuokite su profesionalu. Jis padės jums išsirinkti vieną, harmoningą ir jaukų svetainės stilių. Pasistenkite, kad kambaryje dominuotų kuo mažiau spalvų. Daug skirtingų, suplaktų spalvų sugadins jūsų svetainę, kambarys atrodys prastai ir neskoningai. Jei labai norite, kambarį galite puošti nuotraukomis , įvairiais paveikslais, pagalvėlėmis ar net žaislais. Visa tai pagyvins kambarį, tačiau pasistenkite, kad šios dekoravimo detalės nesukurtų kontrasto su pagrindinėmis svetainės spalvomis

Kokybė niekada nebūna pigi. Prieš įsigyjant naujus, jūsų norimą stilių atitinkančius baldus nuspręskite, kiek norite ar galite skirti pinigų savo naujajai svetainei. Jeigu turite daug daiktų kuriuos reikia sutalpinti, teks rinktis didesnius baldus, kurie kainuos daugiau. Jeigu išsirinksite aukštos kokybes medžiagas, kaina bus daug didesnė. Jeigu negalite įsigyti naujų, kokybiškų baldu, yra puiki alternatyva. Įsigydami baldus elektroninėje parduotuvėje sutaupysite daug pinigų, o baldų kokybė ir patvarumas tikrai neatsiliks nuo baldų pagal užsakymą. Pirkdami baldus internetu galėsite sutaupyti ir tuo pačiu išsirinkti ir minkštuosius baldus: fotelius, sofą, minkštasuolius.  Tačiau prieš perkant baldus internetu, dar kartelį apgalvokite savo poreikius, kad rasti geriausia įmanoma savo svetainės vizijos atitikmenį.