Mada

Kaip pasirinkti tobulą suknelę pagal savo figūros tipą

Tinkamai pasirinkta stilinga suknelė gali pabrėžti jūsų gražiausias kūno vietas ir užmaskuoti tai, kuo nesate patenkintos. Todėl svarbu, kad kiekviena iš jūsų žinotų, kaip turėtų būti pasirinkta šiuolaikiška ir stilinga suknelė, tokiu būdu sukuriant tobulą savo įvaizdį ir pasirūpinant neišblėstančia šypsena bei didžiuliu pasitikėjimu savo jėgomis. Tam jums pateikiame daugybę praktiškų patarimų, kurių pagalba suknelės paieškos ir jos pasirinkimas taps kur kas lengvesne užduotimi.

Savo figūros tipo nustatymas

Suprantama, kad pirmiausia jums reikia nustatyti savo figūros tipą. Juk akivaizdu, kad tai, kas tinka jūsų draugei, gali visiškai netikti jums (ir atvirkščiai). Todėl dairytis per petį tikrai nereikėtų. Svarbiausias, kad jūs pasirinktumėte suknelę, kuri tobulai atitiktų jūsų kūno linijas ir figūros tipą. Tai ne tik suteiktų jums daugiau žavesio, tačiau taip pat padėtų jums jaustis kur kas komfortiškiau ir patogiau.

  • Apskritimo formos figūra. Moterims, kurių figūra yra apskritimo formos, reikėtų ieškoti stilingos suknelės, kuri labiau atidengtų kojas. Tai reiškia, kad reikėtų pasirinkti trumpesnes sukneles (suknelė galėtų vos dengti kelius). Tuo tarpu, jei tokią figūrą turinti moteris pasirinktų ilgesnę suknelę, ji vizualiai pridėtų daugiau apimties. Taip pat tokia suknelė galėtų būti V formos, kadangi tai padeda sumažinti viršutinę kūno dalį. Apskritimo formos figūrą turinčioms moterims niekuomet nerekomenduojama rinktis beformių suknelių, kurios dar vadinamos „maišo“ tipo suknelėmis.
  • V formos figūra (arba apversto trikampio). Šią figūrą turinčios moterys gali didžiuotis lieknomis kojomis ir liemeniu bei didesniu biustu. Norint pasirinkti šiam figūros tipui puikiai tinkančią suknelę, reikėtų ieškoti tokio modelio, kuris šiek tiek padidintų klubų apimtį. Dėl šios priežasties puikiai tinka varpelio formos suknelės, kurios platėja į apačią. Žinoma, nereikėtų rinktis suknelių, kurių viršutinė dalis yra dekoruota – priešingu atveju tai pritrauktų papildomo dėmesio viršutinei kūno daliai.
  • Kriaušės formos figūra (arba trikampio). Tai yra labai „populiarus“ figūros tipas, kuris yra sutinkamas bene dažniausiai. Jei jūsų figūra yra kriaušės formos, tuomet turėtumėte orientuotis į A silueto moteriškas sukneles. Taip pat galima pasirinkti stilingą suknelę, kurios viršutinė dalis būtų dekoruota – tai nukreiptų aplinkinių dėmesį nuo platesnių jūsų klubų. Nereikėtų rinktis vienspalvių suknelių.
  • Smėlio laikrodžio formos figūra. Nereta moteris pripažįsta, kad ši figūra yra tiesiog tobula, tačiau vėlgi – kiekviena esame labai skirtinga ir kiekvienos figūra yra savita, todėl grožis ir figūros tipo „tobulumas“ yra labai subjektyvus dalykas. Šio figūros tipo moterys turi didesnį biustą ir didesnius klubus. Tokiu atveju liemuo būna siauras. Šiam figūros tipui puikiai tinka suknelės su diržu, kuris savo ruožtu gali puikiai pasitarnauti pabrėžiant skirtumą tarp plačių klubų ir krūtinės. Jei pasirinksite tokią suknelę, galėsite avėti tiek laisvalaikio batelius, tiek ir aukštakulnius.
  • Pieštuko formos figūra (arba kvadrato). Jei jūsų klubai, liemuo ir pečiai yra toje pačioje linijoje, jokiu būdu neturėtumėte rinktis aptemtos suknelės. Taip pat turėtumėte vengti ir tiesios formos suknelės. Tokiu atveju jums reikėtų pasirinkti suknelę, kuri vizualiai sukurtų proporcingumą tarp apatinės ir viršutinės kūno dalies, kartu paryškinant ir jūsų liemens liniją. Dėl šios priežasties puikiai tinka ir įliemenuotos suknelės. Be to, galite pasirinkti suknelę su apvalesne iškirpte, kuri sukurs „apvalesnės“ figūros įvaizdį.

Taigi, jei bandydamos pasirinkti naują suknelę jūs pasinaudosite šiais praktiškais patarimais, tobulos stilingos suknelės paieškos taps daug paprastesnės.