apatinis trikotažas
Mada

Ne! sulopytiems apatiniams

Niekada nesuprasiu moterų, kurios velkasi sulopytas, penkis kart persiūtas apatines kelnaites ir nublukusias liemenėles su perlūžusiu langeliu. “Taigi niekas po rūbais nemato!” pasigirsta tylus atsakymas ir komentaras, jog savo vyrams romantišką vakarą pasirodoma su prabangiais apatiniais. Toks jausmas, jog apatinius vilkime tik dėl vyrų (o ką vilki jie dėl mūsų? šeimyninius su meškiukais?).

Moterys, atsibuskite! Apatinis trikotažas skirtas JUMS ir tik jums! Kaip gera apsivilkti naujus, gražius apatinius, kurie idealiai mano dydžio, idealiai priglunda, kur reikia paspaudžia, kur reikia pakelia ir leidžia nusišypsoti žvelgiant į veidrodį. Toks jausmas, jog jei dabar kambaryje būtų vyras, jis iš karto pultų po kojomis. Ir tas jausmas nepalieka net apsivilkus paprastą, klasikinį kostiumėlį, kurį pagal protokolą turiu vilkėti darbe, kojas paslepiančias pėdkelnės ir patogius, bet ne itin seksualius batelius.

Geras apatinis trikotažas reikalingas ne tik tam, kad būtume tarsi deivės, tačiau jis daro įtaką ir mūsų sveikatai. Netinkama liemenėlė spaudžianti krūtinę gali sukelti rimtų sveikatos problemų. Pernelyg laisva liemenėlė didesnės krūtinės savininkei gali “atnešti” krūtinės raiščių patempimą. O jei moteris yra žindanti? Pieno liaukų uždegimas dėl netinkamos liemenėlės taip pat įmanomas. Tad apatinis trikotažas nėra juokas.

Sugrįžtant prie sulopytų apatinių… O jei tuo metu, kai po drabužiais slepiasi tas siaubas, sutinki savo gyvenimo vyrą? Atsisakyti aistringo pasimatymo ir lėkti namo persirengti? Netgi tos pačios ištekėjusioms moterims – negi nebūna, jog vyrai pasitinka po darbo namo ir nieko nelaukdami vietoj vakarienės nusitempia į lovą ir pamato tas baisybes? Na gerai, pamirškime vyrus. O jei mane gatvėje nutrenks mašina ir paguldys į ligoninę? Tikrai nenorėčiau, jog daktarai apžiūrinėtų mane ir mano penkis kart sulopytą liemenėlę…

Apatinis trikotažas dėvimas praranda savo elastingumą, išsitampo, nublunka. Be to mūsų kūno formas kinta, tad nereikėtų prisirišti prie dydžio, kurį nusistatėme dvyliktoje klasėje. Specialistai rekomenduoja kasdien nešiojamus apatinius keisti bent kas 4-5 mėnesius. Taip pat nepamiršti ir sportui naudojamą trikotažą, kurį keisti reiktų kas metus.

Gyvenk taip, tarsi ši diena būtų paskutinė. O paskutinę savo gyvenimo dieną aš tikrai norėčiau būti pasipuošusi 🙂