Mada,  Sveikata

Gražios figūros recepte nepamirštama ir apranga sportui

Tikriausiai kiekviena moteris artėjant vasaros sezonui nori atrodyti nepriekaištingai, todėl skuba ne tik atsinaujinti savo spintą bei į jos gilumą sugrūsti senus žieminius drabužius, bet ir pasirūpinti savo figūra, kad atostogų metu galėtų drąsiai jaustis dėvėdama maudymosi kostiumėlius ir trumpas vasarines sukneles. Jei manote, kad Jums iki vasaros sezono pradžios reikia numesti keletą kilogramų, neatidėliokite svorio metimo pradžios iki paskutinių savaičių, o geriau pradėkite svorį mesti palaipsniui. Tuomet nenualinsite savo organizmo, gerai jausitės bei galėsite pradėti vystyti naują, sveikesnį gyvenimo būdą. Gal kaip tik parduotuvėje apranga sportui parduodama su nuolaida?

Jei nežinote, kokią sporto šaką jums labiausiai tiktų pasirinkti, galite paprasčiausiai pradėti bėgioti savo rajone. Tai galite daryti bet kokiu oru ir tai jums nieko nekainuos. Jums bus reikalinga tik tinkama apranga sportui, pavyzdžiui, Taip pat galite pradėti įvairias aerobikos, pilateso ar jogos treniruotes, kurios bus ne tik efektingos, bet ir labai smagios. Į tokias treniruotes galite užsirašyti bet kuriame sporto klube ar laisvalaikio centre. Tam nereikalinga jokia apranga: pakaks Jums tinkančių ir patinkančių kelnių, patogių marškinėlių ir sporto kilimėlio. Nepamirškite ir patogių sportbačių, kurie padėtų kojai paskirstyti krūvį, nespaustų, netrintų ir suteiktų pakankamai erdvės bei kvėpavimo.

Geriausias būdas atsikratyti nereikalingų kilogramų yra sporto derinimas kartu su sveika mityba. Taigi, prieš pradėdamos imtis rimtų treniruočių, atsisakykite riebių saldumynų, bulvių ir kiaulienos patiekalų bei greito maisto. Taip pat, dieta bus efektyvesnė, jei sveiką maistą pradėsite gaminti pačios, tuomet žinosite, kad Jūsų patiekaluose nebus jokių papildomų riebalų ir pakaitalinių produktų. Venkite keptuvėje kepto maisto, geriau rinktinės virtus ar garuose virtus produktus, o jei manote, kad jie bus beskoniai, visuomet galite juos pagardinti prieskoniais ar šalia pasidaryti gaivių salotų.

Padėti pagražinti kūno formas gali ir figūrą formuojantys apatiniai, pagaminti iš specialaus pluošto, veikiančio jūsų poodinį riebalinį sluoksnį. Kartais manoma, jog tai tas pats, kas apranga sportui, tačiau taip nėra. Juos galima dėvėti po sportiniais drabužiais. Žinoma, juos nešiodamos nenumesite itin daug svorio, bet jūsų apimtys tikrai sumažės bent keliais centimetrais. Be to, jie bus labai patogūs ir juos nešiojant gražiau ant kūno kris drabužiai.