Idėjos namams

Moterys renkasi Ferratum savo pirkiniams

Moterys visuomet turi vieną jų niekada neapleidžiantį norą – puikiai atrodyti. Šį norą jos stengiasi visuomet patenkinti ir tai labai gerai – juk reikia kažkaip apsiginti nuomonę, jog yra dailioji lytis.  Net psichologai pastebi, jog moterų ir vyrų apsipirkimo įpročiai itin skiriasi. Štai moterys gerokai dažniau linkusios pirkti impulsyviai. Tai gali patvirtinti ir greitųjų paskolų kreditoriai, tokie kaip Ferratum, kuriems tenka susidurti su moterų prašymais paskolinti nedidelę sumą pinigų naujiems drabužiams, pasirodžiusioms prekėms ar galų gale išpardavimui.

  • Batelių era. Vienas pagrindinių moterų pirkinių – bateliai. Jiems vargu ar gali atsispirti daug moterų visame pasaulyje. Vardiniai bateliai, naujų kolekcijų, aukštomis pakulnėmis, žeminti, su platforma, atviri ir aulinukai. Kokių tik pageidauja šiuolaikinė moteris. Pažvelkite, juk ne veltui batų parduotuvėse moteriškai avalynei skiriama kone tris kartus daugiau vietos. Logiška, man pagrindinės  pirkėjos ir yra moterys. Visgi, geri, o ypač garsių firmų bateliai nėra jau toks pigus pirkinys,  kurį galima leisti sau danai. Todėl moterys negali atsispirti įvairiems išpardavimams, net jei ir  finansai neleidžia. Čia padeda greitas kreditas ir internetas.
  • Vakariniai drabužiai. Dar vienas ne itin pigus moteriškas pirkinys yra vakariniai drabužiai. Būtent jiems dažnai praverčia Ferratum ir kitų paskolų internete paslaugos. Pakviesta net ir į netikėtą vakarėlį moteris retai kada keliaus su jau vilkėta suknele. Ypač jei pobūvis kiek prabangus – tuomet naujas apdaras kone būtinas. Tačiau dažniausiai kokybė ir puiki išvaizda priverčia patuštinti kišenes, todėl nedidelė paskola gali pasirūpinti puikia Jūsų išvaizda ir vakarėlio nuotaika!

Kosmetika ir procedūros. Moterys nebūtų moterimis jeigu nemėgtų ne tik dailiai rengtis, bet ir  dabintis įvairias aksesuarais, pasiryškinti ir praleisti kelias valandas grožio salone ar spa procedūrų centre. Tokios moteriškos pramogos yra nemažai kainuojantis malonumas, todėl vyrai niekuomet neprašauna jei įvairiomis progomis pasirūpina būtent taip paleipinti savo damas. Tačiau jei prireikė atsipalaiduoti ir norisi šiek tiek ramybės šiandien ar rytoj, o sąskaitoje kiek tuštoka, Ferratum gali suteikti nedidelį kreditą ir jau rytoj galėsite mėgautis malonia laisvalaikio praleidimo forma.