Pasidaryk,  Šventės

Kalėdinė eglutė…kitaip

Žaliaskarė, skleidžianti tą žodžiais nenusakomą spygliuočių aromatą, daugeliui neabejotinai yra pagrindinis didžiųjų žiemos švenčių simbolis. Gražu, jei, metai iš metų, išsaugojote tradiciją kalėdų medį puošti Kūčių vakarą kartu su šeima. Tačiau jokiu būdu neturėtumėte jaustis šventę gadinančiu Grinču, jei savo namus papuošti bei sutikti Kalėdas norite žiūrėdami ne į įprastą, gyvą ar plastikinę, tačiau originalesnę, savomis rankomis pagamintą eglę. Siūlome 5 idėjas iš serijos „Kalėdų eglę darau pats“. Vienos – labai paprastos, kitoms gali prireikti ir nagingesnių rankų pagalbos bei specialių įrankių. Taigi, pradedam!

Eglė – kopėčios

Išskleidžiamos kopėčios, trūnijančios garaže, gali tapti pačiu tikriausiu Kalėdų simboliu. Prireiks tik žaisliukų, girliandų, lempų ir, žinoma, dovanėlių, kurias patogu išdėlioti tiesiog ant kopečių pakopų.

Eglė – balionas

Originalus variantas, deja, nerekomenduotinas kačių savininkams (jei šios sudoroja tikrą eglę, tai nesunku įsivaizduoti, kas lauktų balionų). Iš balionų galima pagaminti nedidelę, ant stalo padedamą eglę arba masyvią, savo dydžiu nenusileidžiančią tikrai. O, panaudojus skirtingų spalvų balionus, sukuriama eglės, puoštos žaisliukais, imitacija.

 

Medinė eglė

Jei namuose turite medinių lentelių, jų apdorojimui tinkamų įrankių bei noro sukurti kažką originalaus, šis variantas – kaip tik jums. Galite sukonstruoti 3D eglę, savo formą primenančią tikrą ar tiesiog tokią, kurią atremsite prie sienos.

 

Eglė  iš tualetinio popieriaus ritinėlių

Užuot išmetę tualetinio popieriaus ar popierinių rankšluosčių tūtelės, prikelkite šias antram gyvenimui, pagamindami…originalią kalėdinę eglę. Taip ne tik prisidėsite prie aplinkosaugos idėjų puoselėjimo, bet ir priversite į svečius užsukusius maloniai nustebti (tikėtina, daugelis neatspės, iš kokių medžiagų pagaminta jūsų namus puošianti dekoracija). Priklausomai nuo konkrečios idėjos, galite rinktis, kokios eglės pageidaujate –žaismingos ar modernios.

 

 

Eglė – šaka

Originaliu kalėdiniu medžiu gali virsti paprasčiausia pilka, iš lauko atnešta medžio šaka. Šventiškumo dvasios „įpūtimui“ galite naudoti tradicinius papuošimus (žaisliukai, lemputės) ar šakos „tiuningui“ skirti daugiau dėmesio, suteikiant šiai išskirtinę išvaizdą. Šventiškai papuošti galima ir kambarinius augalus.

Galbūt, savo rankomis sukūrę originalią kalėdinę eglę, patenkinsite užklupusį savirealizacijos poreikį ir vis dėlto pripažinsite, jog ta tikroji, kvepianti žaliaskarė yra nepakartojama ir vienintelė. Tačiau, kas žino, galbūt savo kūrybiniu rezultatu taip džiaugsitės, jog tai taps tradicija, į kurią įsitrauks visa šeima.

Reikia daugiau idėjų? Štai keletas tikrai šaunių ir įgyvendinamų idėjų jūsų namams: