Įvairenybės

Kapų priežiūra – tikrai nebūtinai turi būti sunki

Tinkama kapų priežiūra yra tarsi kiekvieno iš mūsų atsakomybė. Taip ir yra, kadangi turime užtikrinti, kad artimojo poilsio vieta atrodys jaukiai, kad visada bus gera čia ateiti ir tuo pačiu mintimis pasikalbėti su tuo žmogumi, kurio šalia jau nebėra.

Tiesa, kai kurie neturi laiko kapavietės priežiūrai. Gyvena toli arba dėl gyvenimo skubos –  dažniausiai su išėjusiais kalbasi ten, kur patogu, o ne greta kapavietės.

Pasirenkamos granito plokštės

Jeigu norite, kad kapavietė visada atrodytų tvarkingai, tačiau nereikėtų skirti laba daug dėmesio jos priežiūrai – tokiu atveju siūlome rinktis granito plokštes, kadangi jos labai skoningai padengia visą kapavietę, atrodo puikiai ir nereikia valyti, kadangi tai dažniausiai padaro lietus bei vėjas. Kadangi šiuo metu granito plokščių pasiūla yra labai plati – nesunku rasti tokias, kurios stiliaus prasme labiausiai patinka. Taip pat tokias, kurios gražiausiai dera prie tikėtina, kad jau anksčiau pastatyti paminklo.

Kapus tvarko specialistai

Visada geriausia yra ieškoti specialistų, kurie teikia kapavietės priežiūros darbus. Dėl to galima būti ramiu, kad aplinka visada bus puiki, tačiau tai iš Jūsų nereiklaus nei daug laiko, nei pastangų. Daugelis specialistų atlieka pirmą, generalinį tvarkymą, kurio metu taip pat yra perkami antkapiai bei dedamos granito plokštės, o paskui palaikomoji priežiūra leidžia džiaugtis tvarka, kuri atrodo solidžiai.

Reguliari priežiūra – nebūtinai reikalauja daug laiko

Svarbiausia suprasti, kad tinkama danga leis Jums išvengti daug ir sudėtingos priežiūros. Tai gali būti granito plokštės, kurios šiuo metu minimos kaip geriausias pasirinkimas, taip pat galima skalda. Ji kainuoja kiek pigiau, tačiau taip pat ir pro ją auga žolės, tad skirti priežiūros reikės daugiau. Svarbiausia yra Jūsų poreikiai ir galimybės, o specialistai pagal jas pasiūlys tai, kas Jums labiausiai tinka.

Svarbiausia yra rasti tuos, kurie leis Jums dėl nieko nesukti galvos ir ne tik sutvarkys kapus, tačiau taip pat ir pagal Jūsų rekomendacijas pasirūpins, kad jie visada atrodytų puikiai. Tokie yra monumentas.lt specialistais, tad tartis su jais ir siūlome.