Laisvalaikis

Kelionė į Olandiją už konkurencingą kainą

Galvojate apie kelione į Nyderlandus? Tuomet rekomenduosime kelione mikroautobusais. Kodėl tai patogu? Pirmiausia kelionė vyksta patogiuose mikroautobusuose. Jie yra pritaikyti tolimoms kelionėms. Kelionė iš Lietuvos į Olandija  užtruks kiek daugiau nei parą laiko. Tokia kelionė yra patogi, nes galima pasirinkti norimą paėmimo ir pristatymo adresą. Kelionių kompanijos dirba principu nuo durų iki durų. Tiems, kas galvoja apie tokias keliones reikia žinoti tai, kad kelionių organizatoriai tokias keliones rengia kas kelias dienas, dažniausiai kas antrą dieną. Kiekvieną kartą iš Lietuvos išvažiuoja pilnas mikroautobusas keleivių, todėl visi norintys keliauti mielai laukiami sekančioje kelionėje. Kiek kainuoja tokios kelionės? Kelionė mikroautobusu iš Lietuvos į Olandija kainuoja nuo septyniasdešimties eurų. Tiksli kaina priklauso nuo jūsų paėmimo ir pristatymo adreso. Lietuvoje dažniausiai išvykstama iš didžiųjų Lietuvos miestų. Kartu į kelionę galima pasiimti ir lagaminą. Aišku papildomo bagažo svoris yra ribojamas. Jeigu norite pasiimti daugiau daiktų, teks papildomai susimokėti. Rekomenduojame šią kelionių kompaniją: olandijakasdiena.lt

Ar keliauti mikroautobusais yra patogu?

Daugelis klientų kurie pirmą kartą ruošiasi keliauti į užsienį užduoda klausimą ar tokios kelionės yra patogios. Juk kelias iš tiesų yra tolimas, o keleiviams reikia ilgą laiką sėdėti. Tiek kas ne pirmą kartą keliauja gerai supranta, kad tokios kelionės yra iš tiesų labai patogios. Tokiose mikroautobusuose yra įrengti televizoriai, tad visos kelionės metu galima žiūrėti filmus. Taip ir kelionė tampa malonesnė ir laikas greičiau prabėga.

Kaip užsisakyti tokią kelionę?

Kadangi keleivių pervežimo bendrovės keliauja kiekvieną dieną, todėl jums nereikalinga išankstinė rezervacija. Užtenka prieš kelione pasiskambinti ir susiderinti paėmimo laiką. Tiems, kas ne pirmą kartą keliauja tai visiškai paprastas procesas. Dažnai klientai klausia, kadangi kelionė kainuoja tiek nedaug, ar galioja keleivių draudimas. Taigi, kiekvienas automobilis turi kelionėms skirtą draudimą, todėl kiekvienas keleivis yra apdraustas ir gali būti ramus, kad jo kelionė vyks itin saugiai. Dar vienas klausimas kiek kainuoja papildomo bagažo transportavimas? Standartinio lagamino pervežimo kaina dvidešimt eurų. Aišku, jūsų daiktai gali būti pervežami ne būtinai į tą patį adresą. Keleivių pervežimo bendrovės dirba visoje Europoje, todėl gali sėkmingai pristatyti jūsų krovinius kur tik jums reikia.