Idėjos namams

Kiek kainuoja vandens grežinys?

Tiems, kas gyvena sodyboje arba nuosavame name vandens gręžinys yra didelis privalumas. Nemokamas geriamasis vanduo. Koks gali būti didesnis pliusas. Turint savo vandens gręžinį jus visalaik esate garantuoti, kad geriate sveika vandenį. Taigi, kiek gi kainuoja vandens gręžinys? Kaip jis įrengiamas? Koks metų laikas geriausias gręžinio įrengimui? Atsakinėjame į dažniausiai užduodamus klausimus. Vandens gręžinys kainuoja nei daug, nei mažai apie kelis tūkstančius eurų. Ko gero tai yra gana nedidelė investicija, nes vėliau jums nereikės kiekvieną mėnesį mokėti už vandenį. Savas vandens gręžinys yra puikus sprendimas. Pagrindas, kad jūsų žemės sklype būtų nesudėtinga rasti požeminio vandens. Lietuvoje tokie gręžiniai daromi gana dažnai. Kaimo vietovėse nėra galimybės pasijungti miesto vandenį, todėl gręžinys yra vienintelis sprendimas. Kalbant apie gęžinio kainą verta paminėti tai, kad įsirengus vandens grežinį, reikės ir vandens filtravimo sistemos. Šioje vietoje rekomenduojame netaupyti ir įsirengti kuo kokybiškesnius vandens filtrus. Kaip įrengiamas vandens gręžinys? Kaip jau teisingai ir pagalvojote pirmiausia reikia nustatyti kur yra vandens šaltinis ir tuomet atliekami vandens gręžinio montavimo darbai. Išgręžiamas grežinys ir sumontuojama visa reikalinga įranga.

Koks metų laikas geriausias gręžinio įrengimui?

Aišku, žiema tikrai niekas neužsiims vandens telkinio paieškomis. Geriausias laikas įsirengti vandens gręžinį tai pavasaris, vasara arba ruduo. Nėra labai svarbu, kuris metų laikas. Pagrindas, kad būtų galima dirbti lauke. Reikalingos kelios dienos gero oro ir jūsų sodyboje bus iškastas ir sumontuotas visas vandens gręžinys. Specialistai, kaip jau minėjome, rekomenduoja nepamiršti nusipirkti aukštos kokybės vandens filtravimo sistemą. Tokia sistema garantuos, kad ant jūsų stalo pateks tik aukštos kokybės išvalytas vanduo. Šiandien rinkoje galima rasti įvairiausių filtrų. Koks geriausiai tinka jums? Viskas priklauso nuo vandens techninių savybių. Jeigu vanduo minkštas, bus reikalingas geležies filtras, jeigu vandenyje yra daug kenksmingų pašalinių medžiagų, bus reikalingi kiti filtrai.

Kiek kainuoja įsirengti vandens gręžinį?

Pilnas vandens gręžinio įrengimas kainuoja nuo kelių tūkstančių eurų. Viskas priklauso nuo kompanijos, kurioje užsisakysite tokią paslaugą. Rinkoje galima rasti daug įmonių, kurios atlieka vandens gręžinių įrengimo darbus. Kiekvienas klientas ras labiausiai jo poreikius atitinkantį pasiūlymą. Tokių kompanijų nesunkiai galima rasti internete. Pasinaudokite paieškos sistemomis ir susiraskite kompaniją, kuri atliks visus darbus.