Grožis

Kokios kosmetikos priemonės privalo būti moters kelioninėje kosmetinėje?

Artėjant vasaros sezonui, daugelis žmonių pradeda ieškoti kelioninių pasiūlymų. Užsienio kurortai dvelkia prabanga, nuotykiais ir naujomis patirtimis. Tačiau vos iš spintos išsitraukiame lagaminą, imame svarstyti, kokius daiktus ten įdėti. Neretai didžiausią klausimą kelia kosmetikos priemonės, jų kiekis ir rūšys.

Šios kosmetikos priemonės pravers bet kokios kelionės metu

  • Drėkinamoji kaukė;
  • Veido tonikas;
  • Makiažo valymo servetėlės;
  • Vandeniui atsparus akių tušas;
  • CC ir BB kremai;

Drėkinamoji kaukė neleis išsausėti odai

Atostogų metu dauguma žmonių mėgsta save palepinti saulės šiluma, jūros bangomis ir medus atspalvio įdegiu. Tačiau saulė turi ir neigiamą poveikį mūsų odai – ją sausina. Nedrėkinama oda greičiau sensta, atsiranda raukšlelių, tampa nelygi ir praranda tolygią spalvą.

Kelionių metu, oda reikalauja ypatingo dėmesio ir papildomo drėkinimo bei maitinimo. Todėl verta pasirūpinti drėkinamomis kaukėmis. Jos padės odai išlaikyti savo savybes net ir besimėgaujant saule.

Veido tonikas palaikys odos pH

Tai būtina priemonė tiek kasdienėje veido odos rutinoje, tiek kelioninėje kosmetinėje. Veido odos tonikas ne tik atgaivins odą po maudynių jūroje ar nuolatinio buvimo saulėje, jis taip pat atkurs odos pH. Taip išvengsite spuogų, bakterijų bei sudirgusios ir sausos odos atostogų metu.

Makiažo valymo servetėlės pašalins nuo odos nešvarumus

Kelionės metu, ypatingai aktyviai leidžiant laiką, oda išskiria riebalus, o šie kartu su aplinkos nešvarumais užkemša veido poras. Todėl makiažo valymo servetėlės ne tik puikiai atgaivins veido odą bet ir pašalins nešvarumus. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad šios servetėlės nuvalo tik odos paviršių, jos neatstos veido prausiklio.

Vandeniui atsparus akių tušas puikiai tiks įvairioms oro sąlygoms

Kelionės metu paryškinti veido bruožus padės, drėgmei atsparus akių tušas. Jis išliks esant bet kokioms oro sąlygoms ir fiziniam aktyvumui.

CC ar BB kremas

Tai makiažo priemonė, kuri ne tik užmaskuos veido odos nelygumus, bet ir apsaugos nuo saulės spindulių. Nors atostogų metu rekomenduojama naudoti kuo mažiau makiažo, tačiau  CC ar BB kremas neapkraus jūsų veido odos ir užmaskuos jos trūkumus.