nauji metai
Mada,  Šventės

Kuo rengtis sutinkant 2015-uosius kiekvienam zodiako ženklui?

Daugelis tiki posakiu „kaip sutiksi Naujuosius, tokie bus ir visi kiti metai“, tad naujametinei nakčiai ruošiasi išties atsakingai ir kruopščiai. Vyrai suskumba ieškoti įspūdingų fejerverkų, pasirūpina gardžiais gėrimais, o štai merginos ir moterys gamina maistą bei puošiasi. Pradedama žvalgytis kokie drabužiai internetu šiuo metu populiariausi ir labiausiai tiktų šventei. O juk kuri gi dailiosios lyties atstovė nemėgsta puoštis? Naujųjų sutikti apsirengus džinsais ir aptrintu megztuku – tikrai nevalia, tad mestelsime kelias idėjas, kuo pasipuošti ir kokios spalvos apdarus rinktis kiekvieno zodiako ženklo atstovei.

2015-ieji – medinės ožkos metai. Ši ožkytė mėgsta ištaigingumą, prabangą, jos spalvos – juoda bei auksinė, tad drąsiai galite puošti juoda ar aukso atspalvio suknele, tokios spalvos ir jų deriniai jau pastebimos sukneles internetu pardavinėjančiose parduotuvėse. Jei suknelių nemėgstate, pasirinkite tokią, kuri ne išryškins figūros trūkumus, bet pabrėš privalumus. Naujųjų naktį reikėtų atrodyti prabangiai, tad netiks ir bet kokie papuošalai: geriausia – tauriųjų metalų papuošalai ar inkrustuoti brangakmeniais dirbiniai.

Kokių spalvų apdarus rinktis, jei norite būti ryškios ir pastebėtos?

Jei esate gimusios po avino ženklu, puoškitės oranžinio atspalvio suknelėmis, sijonais ar palaidinėmis. Gražu, jei audinys bus kiek blizgus ir prabangus. Jaučiai turėtų išlikti santūrūs, tačiau ne nuobodūs, tad jiems reikėtų rinktis melsvų, mėlynų tonų drabužius. Jei renkatės tamsiai mėlynus apdarus, stenkitės, kad neatrodytumėte niūriai, tad pasirinkite tinkamus aksesuarus. Dvyniai turėtų puoštis geltonais ar auksinio atspalvio drabužiais. Nesuklysite pasirinkusios ir šviesiai rudos ar kreminės spalvos aprėdus – jie taip pat tiks.

Vėžiui pravartu puoštis violetinės ar purpurinės spalvos drabužėliais. Liūtas turėtų būti ryškus kaip tikras žvėrių karalius, tad ir jam tinkami auksiniai tonai. Mergelė turėtų suspindėti naujametę naktį apsivilkusi raudonos ar vyšninės spalvos drabužius.

Svarstyklės bus kaip niekad laisvos, nes joms leidžiama puoštis bet kokio atspalvio drabužėliais. Skorpionui pravartu rinktis nekaltybės ir tyrumo spalvą baltą. Šaulys turėtų nedvejoti ir puoštis šviesiai melsvos ar purpurinės spalvos drabužiais.

Ožiaragiui labiausiai tiks ryškūs žali, į praėjusiais Kalėdas mintimis nukeliantys drabužiai. Vandeniui labiausiai tiks juoda, ir ji visai nepaslėps išraiškingos vandenio asmenybės. Žuvims Naujųjų vakarėliui pravartu rinktis rožinės spalvos aprangą: tai atneš sėkmę ir laimę 2015-aisiais.